Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan probaljam...

Szerintetek hogyan probaljam meg elfogadtatni a szuleimmel, hogy a baratom egy felneger amerikai srac?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20.26 vagyok. Egyutt laksz meg a szuleiddel? Ha igen, akkor ne mondjad el! Engem azzal tartanak sakkban, hogy kenytelen vagyok veluk elni par honapja, mert kulfoldre koltoztem hozzajuk. Engem azzal fenyegetnek, hogy ha nem szakitok, akkor megvonnak tolem minden segitseget, nem segitenek semmiben, nem vetik be a kapcsolataikat, hogy a sajat eletemet vegre elkezdhessem egy kulon lakasban, kulon toluk! Pedig 26 eves vagyok! Szerintem ez az o szegyenuk, hogy ilyenre kernek, viszont en szenvedek tole, mert szeretem a baratomat, es nem erdekel a vallasa. SZERINTEM HA VELUK ELSZ, NE MONDJAD EL NEKIK, foleg apukadnak ne, ha azt mondod kidobna az ablakon! Ha mar kulon elsz, akkor mondjad, semmi kozuk hozza, de maskulonben megkeseritik az eletedet. Es anyam is azt mondja, h nem rasszista, ahogy a tied. Pedig dehogynem!
2010. okt. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
20:26 Meg a szuleimmel elek, es apam ugyanazokkal zsarol engem is, mitn teged, azt mondta ha neger baratom lesz, leveszi a kezet rolam, nem segit semmiben, es majd oldjak meg mindent magamban... igy hat arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy nem mondok semmit nekik... fogalmam sincs, miert olyan nehez elfogadni egy ilyen fiut... soha az eletben nem ereztem meg ilyen jol magam vaalkivel...igaz, hogy csak ritkabban tudunk talalkozni, mert mas varosban lakik, de nem telik el ugy nap, hogy ne hivjuk fel a masikat, sms-ezzunk, es camozzunk.mindent szeretek benne, foleg azt a ket szep zold szemet, amivel elkapraztat :)
2010. okt. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!