Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan probaljam...

Szerintetek hogyan probaljam meg elfogadtatni a szuleimmel, hogy a baratom egy felneger amerikai srac?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Állj eléjük és őszintén beszélj velük.

Habár nekem nem jött össze de ennek ellenére lassan 2 éve együtt vagyunk.Neked hátha megértőbbek,és nem ilyen régi módiak a szüleid.

Sok szerencsét.

Am hány éves vagy?

2010. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Rasszisták a szüleid?
2010. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi a baj azzal ha félig néger? Tudod milyen édes babáitok lesznek? :)
2010. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Huh, én a szülő voltam ebben a jelenetben. Külföldön ismerkedtek meg, de a lányunk hamarabb hazajött, és aztán mikor eljött az idő, mentünk együtt a reptérre várni a fiút. De még semmit nem tudtunk, csak hogy amerikai. Aztán csak megkérdeztem: Hogy néz ki? magas, alacsony? és milyen a haja? Válasz: a haja, az raszta.

Erre nagyot néztem, és mondom, hogy akkor úgy-e néger. "Csak félig, mert az anyja angol, és az apja eredeti joruba herceg. De ha elüldözitrek, én is megyek!"

Nos hát, se köpni, se nyelni nem tudtunk, mi szülők, illetve annyit mondtunk, hogy dehogyis üldözzük el. Az idő rendbetette a dolgokat, megszerettük a lányunk választottját, kedves, jószívű ember volt, és nagyon szép volt tetőtől talpig. Sajnos 6 év házasság után elváltak. Nem lett gyerekük, pedig ha lett volna, biztos nagyon szép lett volna.

2010. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Az én szüleim rasszisták, és gyülölik a barátomat, aki muszlim, és én szeretem. ô is szeret, és az, hogy anyám gyülöli, csupán a vallása miatt, még jobban hozzá köt.

Szerintem ha van rá esély, h nem fogadják el, ne mondjad el nekik, mert meg fogják keseríteni a kapcsolatodat, az életedet. Bocsi hogy ezt írom, de nekem ez a tapasztalatom.

2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

ma 20:26 teljesen egyet értek veled:(

ez így van:(

2010. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem jó neked a magyar férfi,akkor vállald a következményeit.Nem kell elfogadtatnod velük,ennél önállóbbak a szüleid,vagy elfogadják - vagy nem.Úgy is tudnak jóképet vágni hozzá,ha nem fogadják el.Esküvő esetén beletörődnek,és elfogadják.
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Csak mellékesen említsd meg, nem kell, hogy ezen legyen a hangsúly. Mintha bármilyen negatív tulajdonság lenne az, hogy félig néger...Nem tök mindegy?

Inkább az a gáz, ha a szüleid rasszisták.

2010. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Anyu azt mondja magarol, hogy nem rasszista, de nem szeretne, ha nekem neger pasim lenne.... bezzeg ha a teveben lat egy felver embert vagy babat, akkor tetszik neki. Apurol annyit, hogy kidobna az ablakon. Tegnap leultettem anyut es probaltam elmagyarazni neki a dolgokat, de nem mondhatnam, hogy elkepesztoen nagy sikerrel jartam.

Az jar a fejemben, ha tenyleg nagyon komolyra fordul a dolog, megmondom nekik, hogy ez az en dontesem es azzal leszek akit szeretek.

2010. okt. 11. 21:54
 10/12 A kérdező kommentje:
20:36 A kommentedre annyit szeretnek mondani, hogy hidd el nekem, nem akarattal valasztottam ot. Arrol nem tehetek, ha o tetszett meg, o az aki kedves nekem, szamomra o pont olyan, amilyen baratot mindig is szerettem volna. Minden percnek orulok amit vele tolthetek
2010. okt. 11. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!