Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a ti...

Éreztétek már úgy, hogy a ti családotokban túl sok probléma és nehézség van?

Figyelt kérdés

Én sajnos folyamatosan ezt érzem. Tettem már fel kérdéseket ezen az oldalon, de rá kellett jönnöm, hogy annyi problémánk van, amiben bármi, akármi tanácsnak örülnék, hogy itt csak a "troll vagy, kamu, mesélj csak" reakciókat váltom ki, mert már a problémák egy részének említésénél is kiverem a biztosítékot és megkapom, hogy csak színezem a történetet. Az ismerőseimnek sem szeretek beszélni a mindennapjainkról, nehézségeinkről mert ők is csak a fejüket fogják, hogy ez már sok.

Néha elgondolkodok, hogy másoknak milyen lehet az életük. Tényleg mi vagyunk ennyire túlterheltek vagy csak szimplán nem a megfelelő emberekbe futok bele, esetleg túl alacsony az ingerküszöböm?


2023. jún. 4. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
ebből nem lehet leszűrni konkrétan, hogy egyáltalán mi a gond:pl anyagi gond
2023. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
mondj konkrétumokat, ne félj, nem trollozunk le.
2023. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Itt most nem is kifejezetten az én problémaimra gondolok, hanem úgy általánosságban ki, hogy éli meg a problémái mértékét.

Rólam/rólunk meg: 3 sni-s gyerek, párkapcsolati problémák, egészségügyi gondok, anyagi nehézségek, munkakeresési problémák, demens rokonok ápolasa és mèg van pár apróság...

2023. jún. 4. 22:53
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

#1 vagyok.

szóval minden, ami csak lehet

2023. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nagyjából igen. Mi nem aprózzuk el, igaz legalább még kínunkban tudunk saját magunkon nevetni.

Tudom, hogy egyik probléma generálja vagy felnagyítja a másikat de valahogy mindig úgy érzem, hogy előre semmivel sem jutunk, csak tapossuk a 💩, nehogy elsüllyedjünk benne.

Nem hiszem, hogy minden családnak ennyi nyűge van. Lehet, hogy mi csinálunk valamit nagyon rosszul, ezért nem tudunk olyan jól haladni mint mások.

2023. jún. 4. 23:06
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2023. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, miért ragadtatok ebbe a pech szériába. Rossz döntések sorozata? Vagy nem is kellettek döntések, csak simán pechesek vagytok? Elvileg működik az egyszer lent, aztán fent. Egyszer csak megfordul a kerék.
2023. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Anyagi gondok megoldása sokszor fél siker minden problémára.
2023. jún. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezek a problémák sokszor egy tőről, vagy egymásból fakadnak, így nem annyira meglepő, hogy ha halmozottan vannak jelen. Persze részletek nélkül csak céltalan találgatással tudnék konkrétabbat mondani, de szerintem nem ártana pszichológushoz fordulni, hogy feltárjátok a mélyben húzódó okokat.
2023. jún. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Kiírni szép és jó. Talán akadnak sorstársak. De hogyan tervezitek a változtatást?
2023. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!