Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok,ha a párotok...

Mit szólnátok,ha a párotok elmondaná a viselt dolgaidat,pl a szüleinek,gyereknek,kollégáknak?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék,nem vagyok bűnöző,csak néha sajnos szoktam szerencsejátékozni.Nem vagyok rá büszke,sőt már cikinek tartom.Ettől függetlenül a meg élhetésünket,soha nem tettem kockára,nem adtam el semmit,csak én marha a félre tett pénzemet néha elb@szom.Ettől függetlenül,jut nyaralásra, wellnessre,kirandulásra, igazából mindenre.Nem azt mondom,hogy simogassa meg a fejem,meg azt se,hogy ne beszélje meg a valakivel,mondjuk anyukájával.Azt is megértem,ha mérges rám,én is az vagyok magamra, nagyon szenvedek sokszor és ezért is voltam őszinte hozzá.De az hogy mindenkinek elmondja a környezetében,az nagyon rosszul esik.Tisztában vagyok,hogy b@lfasz vagyok,de direkt megkértem,amikor bevallottam neki,megkértem hogy legyenszíves ne mondja el másnak,max anyukájának.Elég rosszul érzem magam miatta,tudom hogy ezt kezeltetnem kell,mert még nem késő.Kicsit úgy érzem elárult...
2023. máj. 23. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem örülnék neki, ha overall bármi magánügyet kiteregetne.
2023. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én valószínűleg szakítanék vele.

Igen, kezeltetned kéne, és szenvedélybetegségről való leszokásnál kritikusan fontos a támogató családi környezet. Nálad ez nincs meg, úgyhogy semmi értelme nincs ezzel a partnerrel egy percig is maradni tovább.

2023. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
No vagyok, de szerintem is ez gaz. Mas, ha emiatt elhagy, de tapintat az egyaltalan nincs benne.
2023. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló esetben szakítottam.


Nem szerencsejáték, de mindent tudtak rólam a haverok, kollégák, még azt is, hogy - elnézést - milyenek az "orális képességeim".

Igen, visszahallottam, majd másnap szakítottam, mert mint kis kérdezősködés után kiderült, szó szerint mindent elmondott nekik.

2023. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!