Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Az élettől...

Meg akarok halni. Az élettől eddig semmit nem kaptam csak bánatot, sírást, önvádat, gyötrelmet és magányt. Miért van ez így? Miért kaptam ezt az élettől, mit tettem én olyan rosszat?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Barátnőim nincsenek. Álítólag rossz a "kisugárzásom". Az emberek nemhogy barátkozni nem akarnak velem, de ÁLLANDÓAN lekezelnek! Eddig egyetlen barátom se volt, egyetlen fiú se mutatott bennem érdeklődést. Kétlem hogy valaha valakinek is kellhetnék. Rossz tanuló vagyok, utálok tanulni. Nem sportolok mert vékony vagyok és nem engedik nevelőszüleim. (Szüleim 14 éves koromban külföldre mentek.) 16 évesen intézetbe kerültem anorexiával. 2 évig kezeltek, maga volt a pokol...

Nincsenek céljaim, nincs elfoglaltságom, nincs senkim. Erősen kétlem, hogy valaha bármi jó is történi fog velem.


Mi értelme így az életemnek? Látva mást akinek tényleg mindene meg van... (barátok, elfoglaltság, szerető szülők, pénz)


2010. okt. 10. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"19 éves vagyok"


Ez mindent megmagyaráz. Majd kinövöd.

2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak rossz passzban vagy. Mindenkinek van ilyen időszak az életében. Még nagyon fiatal vagy, előtted az élet és bíztosan sok jó dolog fog még történni veled. Gondolkodj pozitívan és ne azokkal törődj, akik nem foglalkoznak veled. Lehet, hogy meg sem érdemlik a barátságod.Minden ember értékes. TE IS AZ VAGY!!! Fel a fejjel!
2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

lehetne neked esetleg privát levelet írni? vagy valahogyan elérni téged? most sajnos nem érek rá válaszolni egy hosszas kommentben, de szívesen öntenék beléd lelket valahogyan:);)

23/L

2010. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mi az, hogy kinövi? én 23 vagyok, de nem nőttem ki. időnként előjön a negatívum belőlem és olyankor semmi sem vigasztal...
2010. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia. elhiszem, hogy mindenkinek a saját fájdalma a legnehezebb, de hidd el 19 évesen még nem lehetsz ennyire boldogtalan, életunt.amíg te magad így érzed, adig a kisugárzásod valóban ilyen is, és ha ugy érzed hogy mások lekezelnek ez mind azért van. Gondolj csak egyszerüen az állatvilágra a gyengébbet felfalják. Érezd azt hogy egy cseppel sem vagy értéktelenebb ember mint bárki más. Mindenkinek megvan a saját szépsége, értéke. Megkell tanulnod eszerint gondolkodni és meglátod a külvilág is másképp áll hozzád. Ne a mások esetleg látszólagos boldogsága jóléte lebegjen a szemed előtt, hanem a sajátodat építsd. A pozitiv gondolatok csodákra képesek.
2010. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok és hülyeség hogy majd kinövi, nem biztos az. Én se ma lettem ilyen, amilyen vagyok. Minden cél nélkül, üresen élem az életem. Nem érdekel semmi, és nem tervezek 1-2 hónappal előrébb. Nincsenek terveim, céljaim, semmi.


Hidd el megértelek! Nekem sincs egy barátom se, sose volt olyan aki mellettem lett volna. Bár szerelmem volt, de elhagyott és azóta képtelen vagyok a szeretetre, igazából érzéketlen vagyok minden iránt.

Viszont vannak cicáim, ők néha felvidítanak, nekem csak ez van, de más nem is kell.


Csak annyit tudok mondani, hogy ha van esélyed keress egy pszichológust, mert egyedül nem tudsz ezzel megbírkózni.

2010. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát nézd: én 23 vagyok, külsőre sem vagyok túl megnyerő, alacsony is vagyok, meg dagadt is, sőtt még szűz is. És még nem ugrottam le a 10.-ről. Szerinted?
2010. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha tényleg érdekel a megoldás írj privit, de előbb még részletesebb útmutató kéne hogy segíthessek, hol élsz?írj aztán folytatjuk
2012. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!