Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha reggel még...

Mit csináljak ha reggel még az élettől is elmegy a kedvem?

Figyelt kérdés

Van egy kis balhé az osztályba, mert egyesek azt hiszik, hogy menők és folyton beszólnak. Ők vannak vagy 8-an "ellenünk" mi meg 3-an. Ma is mondta, hogy "chh.. fogd be a pofán mer megtéplek" én meg nevettem rajta mert sokkal erősebb vagyok nála ×D. De amikor hétköznap reggel felkelek, egyszerűen elmegy az élettől a kedvem, utálom az osztályom felét. Egyáltalán azt se tudom, hogy miért vagyunk összeveszve...és csapatoskodnak hogy "mi akkor is többen vagyunk" de mi az, hogy többen? mi ez? tavaly is mi lettünk lecseszve, hogy minek kell csapatoskodni, mi meg nem is csináltunk semmilyen "klubot, csapatot". Ja, és még valami, állítólag az a nagymenő gyerek azt mondta, hogy "átakarja venni az URALMAT az osztály felett, azt van vagy 2-es tanuló ×D és milyen uralomról beszélünk?o.O

Szerintetek mit csináljak? Adjak neki, vagy hagyjam? (én nem tépni szoktam hanem ütni meg rúgni) :D

13/L


2010. febr. 2. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
:) Szerintem ne tépjed. Én is utáltam anno az osztályom, mert tele volt primitív, verekedős idiótával, nem is vitte semmire egyikőjük sem. 13 éves vagy, jövőre középsuli, ott valamennyire remélhetőleg kulturáltabbak lesznek. Kitartás!
2010. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Nem kell verekedni, csak, ha véded magad.

....bolond szenved..ne is válaszolj, ne törődj vele.

Ettől vagy elhallgat, vagy végleg bekattan

2010. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos néhány kolléga is elviselhetetlen a munkahelyen,mégis muszáj dolgozni menni.

Nézd levegönek a primitíveket.

2010. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérd meg az egyik barátodat vagy szomszédot, akit nem ismernek, hogy tegyen úgy, mintha járni akarna vele, aztán egy randira elhívja, és nem megy el


és mind a 8cal egyenként basszon ki, vagy épp 8 pasit kérj meg...


persze, én fiú vagyok, nekem könnyű (de pasik ellen nekem se lenne ekkora szám xd, bocs)

2010. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!