Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik 18 évesen?

Kapuzárási pánik 18 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az öregedéstől , főleg attól hogy tulajdonképp már 20 vagyok, utána szempillantás alatt 25, és szépen megöregszem, elmegy az életem és nem leszek örökké 18. Állandóan a sírás kerülget meg gyomoridegem van ha erre gondolok.

2023. máj. 13. 22:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig azon szorongtam 18-20 évesen, hogy jó most még sokminden áll előttem, de ha férjhez megyek és gyerekem lesz, akkor mire fogok még várni, mi vár még rám?

Megnyugtatlak, nem lett vége az életemnek a családalapítással. Férjhez mentem, lett 2 gyerekem, 2 diplomám, karrierem, új munkahelyem, ott is karrierem, nyelvvizsgám, aztán még egy. Most 41 vagyok, most várom a lányom ballagását, aztán azt, hogy bemutassa az első komoly fiúját, aztán a fiam sikereit a sportban amit űz, és sorolhatnám. Hidd el, mindig van mire várni és a 18 csak egy szám. :)

2023. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Én 42 vagyok, de nem gondolkozom ilyesmin. Szerencsés az aki megöregedhet. Lehet holnap elüt egy busz, menjél inkább bulizni, élvezd az életet.
2023. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
53%
Kis sem nyílt még az a kapu te kis buta.
2023. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%

Ne törődj a lehúzós valaszokkal. Naplót írok, s 16. születésnapomon a bejegyzés: nem akarok 16 éves lenni!

Sokszor szorongatam eletemben amiatt, hogy telik az idő. Most lassan 50 leszek. Azt mondják az okosok, hogy a legtöbb félelem abból adódik, hogy úgy telik el az élet, hogy nem úgy éltük, ahogy szerettük volna. Én ezt elhiszem. Szóval eld a saját életedet!

Ami nekem még segíteni szokott, ha arra gondolok: jé, megértem ezt az évet is, de jó!

2023. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
Még nagyon fiatal vagy. Ha már itt tartunk a 25 egy sokkal jobb kor, mert akkor jobb esetben a tudásod is több. Engem 30 környékén meg utána fogott el ez az érzés, ezért elhatároztam, hogy bepótolom azt, ami kimaradt. És hát ki tudja, lehet 40 felett sem áll meg az élet.
2023. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%
Amit érzel többé-kevésbé normális. Én is átmentem ezen. Túléltem. Most 45 vagyok és még élek. Viszont örülök hogy nem most vagyok 20, mert szerintem a mostani fiataloknak igen nehéz sorsuk lesz. Még az sem zárható ki hogy kitör a 3.vh. Vagy itt van a rémálom szerű Great Reset... Szóval gatyát felkötni!
2023. máj. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
73%
A 3. véhá egyáltalán nem biztos, de ettől függetlenül megtörténhet.
2023. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
92%

Az a lényeg hogy élvezd az életedet és ha valamit szeretnél, ne félj megtenni még ha az egész életedet megváltoztatja. Ne okozz másoknak fájdalmat, felesleges energia pazarlás és a karma úgy is elintézi.

Mindig nevess és ne szomorkodj olyanon amin nem tudsz változtatni!

Ne akarj megfelelni másoknak!

Ez segít hogy belül mindig fiatal maradj…

2023. máj. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
11%

" A 3. véhá egyáltalán nem biztos, de ettől függetlenül megtörténhet"


Miért, én mit mondtam? 😀

2023. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
18%
Ja, én is arra lennék kíváncsi, mégis milyen kapu nyilt meg egyáltalán 18 éves korodra...
2023. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!