Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hogy...

Most mit csináljak? Hogy békítsem ki?

Figyelt kérdés
Anya ma reggel elment vásárolni,és kérdezte hogy vegyen nekem felsőt,én mondtam neki hogy nem kell majd együtt nézünk (nagyon különböző stílusúak vagyunk) most ért haza és hozott 3 pulcsit,de nagyon nem tetszenek és most meg van sértődve :/ 15/L
2010. okt. 10. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukám is csinálta ezt párszor, amikor annyi idős voltam, mint te... Ő úgy értette meg, hogy én ugyan szépen megköszöntem, de nem hordtam... Amikor rákérdezett mondtam, hogy kedves tőle hogy gondolt rám, de többre mennénk ha együtt választatnánk ki, mert akkor nekem is megfelelne a színe/stílusa... Első alkalomkor még bántotta, de leszokott róla. Csak értelmesen, kedvesen el kell nekik magyarázni, mint a kisgyerekeknek. :)
2010. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ezeket most szívesen odaadnád egy segélyszervezetnek. Legközelebb pedig vegye figyelembe a te kívánságodat.
2010. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha semmi estere se vagd anyukad arcaba, ha nem tetszik neked amit vesz. Gondolj csak bele. Gondolom mindennel jobban szereted öt a vilagon. Vennel neki ajandekba valamit, es ö kijelentene, hogy nem kell, nem hordom, mert nem tetszik. Biztosan nagyon rosszul esne. Nekem anyukam is, es anyosom is ilyen. Tele van a szekrenyem olyan ruhadarabokkal, amiket nem szeretek, tölük kaptam mindet, dunat lehet velük rekeszteni, pedig sokat elajandekoztam mar a kapott holmikbol. Anyosommal nem tudok mit kezdeni, mert ö akkoris vasarol, ha latja, hogy sosem veszem fel amit vesz, de nincs is ebböl vita, szepen megköszönöm az ajandekot es ket puszit nyomok, aztan zacskostol mehet a szekjreny melyere a cucc. Anyukam mas kerdes. Amikor annyi idös voltam mint te, leültem vele, es szepen elmagyaraztam, hogy szeretnem magamnak megvenni a ruhaimat, mert mar el tudom dönteni, hogy mit szeretnek hordani,es ez nem azt jelenti, hogy ha megtetszik neki valami, ne vegye meg nekem, csak azt, hogy alltalaban en had valasszam ki a ruahaimat. Ott lehet velem ö is, de en szeretnek valasztani, es szeretnem ha elfogadna az izlesemet. Azutan együtt vasaroltunk, es meglepetesemre jol is jött, hogy jött velem, kesöbb mar en kerdeztem a velemenyet egy ket ruhadarabrol. Legyel tapintatos, de hatarozott, es emmikeppen ne bantsd meg öt.


26N

2010. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan vissza lehet cserélni ( legalábbis a boltok nagy részében) - mondd Anyudnak, hogy nem szeretnéd, hogy pénzt adjon ki értük, és te meg csak keveset hord, inkább cseréljétek ki olyanra, amit tényleg kihasználsz.
2010. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen nagyon szeretem anyát és nem állt szándékomban megbántani
2010. okt. 10. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
cseréljétek ki midnenképp. Akkor nem pazarolta pénzét.
2010. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is leszoktak erről, miután feltűnt nekik, hogy nem hordom :)
2010. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!