Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem ki őket? Anya...

Hogyan békítsem ki őket? Anya és a nagyszüleim.

Figyelt kérdés

Szóval anya és a nagyszüleim nagyon összevesztek.

Anya ugye már 2 éve elvált apától mert összejött egy másik pasival. A mamáék nem szerették már akkor sem a hapsit..(mert veri anyámat stb.)

Anyu még nyáron szakított evvel a pasassal akivel aztán kibékültek csak hát a mamáék meg úgy tudták hogy nincsenek együtt és amikor meglátták őket akkor megsértődtek anyára mert nekik semmit nem mondd el,meg eleve utálták a pasit nem is bírták elviselni..amikor mi felmentünk papiékhoz akkor any.pasija otthon maradt.

Tehát ugye augusztusba mamáék meglátták őket újra együtt és azóta nem beszéltek.Én feljárok hozzájuk 1héten 1szer,de anya már 2hónapja nem volt fennt náluk.

Szeretném ha kibékülnének,de anya azt mondja hogy ha a mamáék nem tudják elfogadni a pasit akkor mamáék nem szeretik őt eléggé hogy megtiszteljék azzal hogy elfogadják azt az embert akit Ő választott.

A nagyszüleim viszont meg nem akarják azt az embert elfogadni aki veri anyámat.( :/ )

Hogyan békíthetném már végre ki őket?

13/L


2010. okt. 15. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint anyukádnak kellene az első lépést megtenni a nagyszüleid felé. Egyedül látogassa meg őket és beszéljék át az elmúlt időszakot.
2010. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, mamádéknak teljesen igazuk van, anyukádba meg fogalmam sincs mi ütött, képes eltűrni, hogy verje valaki, ráadásul ezért az emberért elvált a gyereke apjától? Arról nem beszélve, hogy van egy 13 éves lánya és akkor olyannal van együtt, aki megüti őt? Mamádékkal értek egyet maximálisan.
2010. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem az is érdekel, hogy mi a te véleményed anyukád barátjáról? Hogy jössz ki vele?


Verte előtted is akár? Többször is előfordult?

2010. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen,már előttem is előfurdult hogy megütötte anyát..

Nem tudom anya mért viseli el a mamáék csak azt mondják hogy neki Ő csak szexpartner.

Amúgy rühellem a faszit de most nem azér de így mit vár anya?Hogy szeressek egy ilyen embert?Hát arra várhat mert én nem fogom soha.

Amúgy anya nem tudja hogy én ki nem állhatom.Inkább csak megtartom magamban.Így elkerülöm hogy megint bántsa,és én nem akarom tönkre tenni az életét..

Mellesleg én is egyet értek a mamáékkal..

2010. okt. 15. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem irigyellek. Egy 13 éves kislánynak még nem kellene olyan fogalmakkal találkoznia, hogy szexpartner, főleg nem úgy, hogy a saját családján belül van esetlegesen erről szó.
2010. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha a nagyszüleidhez költöznél? Meg is mondhatod az okát, hogy nem akarsz verekedést nézni.
2010. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Milyen éretten gondolkodsz. Anyukádnak kellene így, vagyis átgondolnia a helyzetét, hogy jó-e az a példa, amit neked mutat. (Nem, nem jó, mamádéknak teljes mértékben igazuk van.)


Csakis olyan párt szabadna választania, akit elfogad a gyereke is, de legalább közömbös neki.

2010. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igazatok van tényleg el kéne innét költöznöm..:S

2010. okt. 15. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy sok nő miért ennyire hülye. Akár filmben, akár bulvárlapokban, akár igaz történetes filmben akár itt a "gyakorikerdeseken" százszámra találok olyan eseteket, hogy a nők az őket verő férfiaknak mindig megbocsájtanak.

Egyszerűen nem értem, miért van ez! Holott páros lábbal kéne kirúgni az ilyen pasikat!

2010. okt. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekik sem így kezdenek udvarolni, hanem alaposan átmossák az agyukat, mire idáig jut a kapcsolat.
2010. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!