Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Békítsem ki őket, vagy ne? Ha...

Békítsem ki őket, vagy ne? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

A barátom és az édesanyja nincsenek jó viszonyban! Még én nem ismerem őt, de a párom szerinte kissé bolond.... és így az édesapjához költözött, azóta is vele él szívesebben! Az apukájával sem olyan a viszony, mint más fiú-apa között! Nem beszélnek meg szinte semmit, de attól még szeretik egymást!

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan békíthetném ki az édesanyjával őt, mert engem zavar, hogy nincsen jó viszony köztük! :( Vagy hagynom kellene a fenébe? :( Segítsetek!!


2011. jan. 30. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ötlet de nem szabad ilyen belső családi dolgokba bele szólni mert csak ronthatsz a dolgokon.
2011. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Így van! Nagyon együttérző vagy, és segítőkész, de ez az ő dolguk. Sztem se szólj bele ebbe. Maradj csak a háttérben.
2011. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, hogy írtatok! Nem szólok bele, bár nehéz lesz ezt látnom! :(
2011. jan. 31. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!