Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem ki őket? Vagy...

Hogyan békítsem ki őket? Vagy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Két tűz között vagyok. Anyum és apum összeveszett. De minden apróságon képesek összekapni. Anyum beleköt, hogy hogyan mosogat apum, vagy miért marhahúst hozott (az amúgy is marhahús mellé) az ebédhez. Legutóbb azon balhézta össze, hogy apum azt mondta mamámnak, hogy tegyék le a telefont, amíg én befejezem a teregetést (velem akart beszélni), mert hogy majd én visszahívom ingyen, neki pedig addig sem számláz. Mind apróság, de ezekből akkora balhékat tudnak csapni, hogy az hihetetlen. Mert anyum megszólja apumat, apum meg magára veszi, nem tudja elengedni a megjegyzéseket és akkor megy a vita. Én meg állok közöttük és próbálok igazságot tenni.

Tudom, hogy mindkettőnek kicsit toleránsabbnak kéne lenni, de hiába magyarázom ezt nekik, nem értik, mint a falra hányt borsó.

Mivel próbáljam őket "terelgetni", hogy ne balhézzanak már minden apróságon össze?! Ötletek?


Köszi


2010. aug. 20. 15:47
 1/6 1Roberto1 válasza:
Itthon is igy van nálunk :D de csak rászolunk egymásra xD szoval nem veszekszünk utánna :D igy is anyukám meghalt sokat idegeskedett kávézott cigizett dolgozott :( ez a legkárosabb persze nevetett sokat is :) kár hogy isten elvette
2010. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 1Roberto1 válasza:
Egyébként beszélj anyukáddal és apukáddal külön külön és mond meg nekik hogy ha igy folytatják tovább akkor vagy agyvérzés vagy valami agy baj lehet ... mert a sok idegeskedés meg görcsölés az nem jo bármi történhet a jövöben vagy késöbb vagy hamarabb ..... és hirtelen történik az a baj:( Anyukám is amikor kijött a fürdöszobábol csak elájult és az volt az utolso szava hogy Robi roszul vagyok és elment.
2010. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy fiú vígy lány vagy?

Lehet, hogy még mindig azt hiszik Te vagy a kicsikéjük és nem tudsz te erről semmit sem, ezért nem figyelnek Rád.

2010. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

most vettem észre, hogy egy szó elmaradt a kérdésből. :) *hogyan kezeljem a helyzetet?

20/L vagyok

2010. aug. 20. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az ö dolguk.Ha téged zavar akkor mond meg nekik.
2010. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közös családi program lehet hogy javít a helyzeten.Persze nem egy,hanem folyamatosan kéne tartani ilyet.Nagyon bele tud fáradni az ember a mindennapokba.Fáradni és fásulni.Kis változás néha csodát tesz.
2010. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!