Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, milyen egyutt elni...

Ferfiak, milyen egyutt elni egy "hazisarkannyal" es miert vagytok meg mindig vele?

Figyelt kérdés
Azoknak a valaszadoknak a velemenye erdekel, elsosorban akiknek az eletet a feleseguk enyhen szolva "megneheziti".Miert bocsatatok meg az ilyen noknek 100-szor is?!
2010. okt. 9. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Én is kíváncsi lennék rá:))
2010. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én anyám is az, de apám szereti, és már elég rég óta vannak együtt, ezért nem mennek már szét. De én apám helyében már rég kitettem volna a szűrét :)
2010. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Definiáljátok már nekem a "házisárkány"-t!
2010. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)
2010. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Házisárkány-

Élöhelye-általában a konyha területén található meg.

Feltünöen viselkedik, hangos rikkantással tudtaja nemtetszését.

Külleme:hajcsavarókkal rögzitett szénaboglya,otthonkát visel mamuszkával,minden esetben a család feje kell hogy legyen,övé az utolsó szó,fajta társai alárendelve vannak, mindig az ö akarta érvényesül,vita nincs.

Barátok, sörözés kizárva!!!

Utódai és párja idegroncsok.Féltékeny tipus a legrosszabb fajtából,uralkodásra született, sokáig él,a föztje ehetetlen,közveszélyes,jó szinész, megjátsza magát.

A szülöi értekezleten senki nem ül mellé.

Barátok közt rajongó, két vasalás közt imádja a szappanoperákat.

A falurádió hozzá képest semmi:))

Nagyon felvilágosult.

A szexuális élete mint a sivatag.

2010. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A balek aki elveszi,az meg megérdemli:)
2010. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy nézem,nem tolonganak a "megszólítottak"...:P
2010. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felteteleztem, hogy egy ferfi sem fogja bevallani hogy egy ilyen novel el.De azok is irhatnak akik elvaltak eppen ezert!
2010. okt. 10. 07:54
 9/9 anonim ***** válasza:

szerntem viszonylag ritka az olyan nő, akire ez MIND ráillik. Amúgy az ezen oldalon az átlagéletkor sem éri el azt a kort, hogy erre sok válasz érkezzen. A válasz a kérdésre pedig az, hogy 1) a nőnek még igy is van bőven jó tulajdonsága (és nem rendelkezik az itt leírt összes rosszal), 2) egy ilyen nő sok feladatot és felelősséget levesz a férfi válláról, ami viszont a férfinak jó és kellemes.

A baj az, hoyg manapság a felek úgy érzik, hogy a másik korlátozza őket... nem értik meg, hogy bizonyos fokú korlátozás normális egy tartós kapcsolatban, házasságban. Idomulni kell egymáshoz és az élethelyzetekhez. A tartós kapsolat, házasság nem működik egoizmussal megspékelve :/

2010. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!