Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vágjak el minden...

Hogyan vágjak el minden szálat? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Megszakítom a kapcsolatot a szüleimmel és a testvéremmel. Lényegtelen miért, már átgondoltam. Aki esetleg benne volt ebben, hátha tud segíteni, vagy akárki.


Nincs saját lakásom, a bejelentett lakcímem az ami a szüleimé. Albérletben élek, már bejelentettem tartózkodási helynek, illetve a bankban is módosítottam a címet. Családi flottában van a telefon előfizetésem, nem is tudom kiléphetek e onnan nélkülük. Úgy szokott lenni hogy apám kifizeti egyben a számlát mindenkinek én meg utána adom neki oda a pénzt. Szeretnék saját előfizetést, ha esetleg tudjátok, hogy kell kilépni a segítségük nélkül megköszönném.


Van esetleg bármi más amit el kell intéznem? Telefonszám cserét meg elköltözést (mert tudják hol lakom) nem akarok. Nem fogok az utcájuk meg a munkahelyük közelébe menni.


Van esetleg más is amire nem gondoltam? A cél az lenne hogy ne kelljen velük felvennem a kapcsolatot.


2023. ápr. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

"Családi flottában van a telefon előfizetésem, nem is tudom kiléphetek e onnan nélkülük." - Beszéld meg apáddal, ő tudja.

Innentől kezdve nem kell senkivel felvenned a kapcsolatot.

2023. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Vegyél egy új SIM kártyát, aztán majd apádnál amikor leesik a tantusz, majd ő intézi. Ehhez nem kellesz te, ha jól tudom.

(De a szolgáltatónál is érdeklődhetsz!)

2023. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Letiltod öket ahol elhet stb.
2023. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarod tartani a telefonszámod akkor el kell hordozni másik szolgáltatóhoz. Ehhez előtte apád és közted névátírás kell, úgyhogy az engedélye nélkül nem vehetsz ki egy számot a flottájából.

A kapcsolatmegszakítás pedig annyi hogy nem találkoztok, nem beszéltek, kész. Mivel nem mondod el az okot így nehéz,mert nem tudjuk hogy csak önállósodni akarsz vagy valamiért harag van köztetek...

2023. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!