Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rokonságon belül kialakult...

Egy rokonságon belül kialakult vonzalommal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

NEM vérrokonság...


Hanem arról van szó, hogy az örökszingli sógornőm a semmiből összejött egy férfival,aki ezt a hatást váltja ki belőlem. Még csak alig 4 hónapja vannak együtt, de egyre jobban vonzódom hozzá. Már első látásra is megfogott, de akkor még csak olyasmikre gondoltam, hogy egy olyan vénlány, mint a sógornőm hogy tudott megfogni egy ilyen jóképű férfit (bár ezt mai napig nem értem), de akkor még csak azt hittem, hogy csak a külsejét találom vonzónak, de ahogy egyre többet találkozunk vele egyre nagyobb hatással van rám. Az utóbbi napokban konkrétan mintha szerelmesnek érezném magam...


Már inkább szeretném elkerülni a találkozást, de az lehetetlen, mert anyósomékkal együtt egy 2 generációs házban élünk és gyakran jár ide a sógornőm. Egyre rosszabb, mert a férjemet is szeretem, de ezt a férfit sem tudom kiverni a fejemből, és féltékeny vagyok mikor együtt látom a sógornőmmel, akit eddig sem csíptem, de most látni sem bírom. A férjem már meg is jegyezte, hogy undokabb vagyok vele mint általában.


Nem tudom mit csinalják már. A savazás és az ítélkezés most nem segít rajtam, nekem is rossz ez a szitu higgyétek el, pláne hogy beszélni sem tudok róla senkivel.


2023. ápr. 19. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Persze, tegyen, amit akar, hogy még betegebb legyen a világ, ugye?


Nem! Viselkedjen normálisan! Hűséget ígért a férjének. Mit hitt? Hogy egész életében ugyanolyan szerelmes lesz belé, mint amikor egymásba szerettek? Ha egy csöpp esze volt, tudta, hogy lesz olyan, hogy beleszeret valaki másba vagy ő, vagy a férje - na de azt is tudták mindketten, hogy pont ilyenkor lesz majd szükség arra az elhatározásra, hogy hűségesek lesznek egymáshoz egész életükben.

2023. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Épp eszű ember, ilyen kérdést nem ír ki. Kezdjük itt.
2023. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem irigyellek:( Próbáld valahogy elkerülni, túl sokat veszítenél, és a családod is.
2023. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám kiverni a fejemből a férfit,mert a családomat nem szeretném tönkretenni egy férfi miatt.
2023. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Mond meg az egész családnak hogy mit érzel,aztán hagyd ott a férjedet meg a gyerekedet,aztán szökjetek meg a pasival lehet pár hónap múlva meg elmúlik a köd és hiányozni fog a gyereked meg a férjed
2023. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
felejtsd el és meguszod a bonyodalmakat.
2023. ápr. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
77%
Engedd el.
2023. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Akármilyen vonzónak tűnik, a francnak sem kellene az, aki a vénlány, általam lenézett sógórnőmmel beérné.
2023. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!