Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rokonságon belül kialakult...

Egy rokonságon belül kialakult vonzalommal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

NEM vérrokonság...


Hanem arról van szó, hogy az örökszingli sógornőm a semmiből összejött egy férfival,aki ezt a hatást váltja ki belőlem. Még csak alig 4 hónapja vannak együtt, de egyre jobban vonzódom hozzá. Már első látásra is megfogott, de akkor még csak olyasmikre gondoltam, hogy egy olyan vénlány, mint a sógornőm hogy tudott megfogni egy ilyen jóképű férfit (bár ezt mai napig nem értem), de akkor még csak azt hittem, hogy csak a külsejét találom vonzónak, de ahogy egyre többet találkozunk vele egyre nagyobb hatással van rám. Az utóbbi napokban konkrétan mintha szerelmesnek érezném magam...


Már inkább szeretném elkerülni a találkozást, de az lehetetlen, mert anyósomékkal együtt egy 2 generációs házban élünk és gyakran jár ide a sógornőm. Egyre rosszabb, mert a férjemet is szeretem, de ezt a férfit sem tudom kiverni a fejemből, és féltékeny vagyok mikor együtt látom a sógornőmmel, akit eddig sem csíptem, de most látni sem bírom. A férjem már meg is jegyezte, hogy undokabb vagyok vele mint általában.


Nem tudom mit csinalják már. A savazás és az ítélkezés most nem segít rajtam, nekem is rossz ez a szitu higgyétek el, pláne hogy beszélni sem tudok róla senkivel.


2023. ápr. 19. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Hű de lekezelő vagy a sógornőddel. Ez nagyon ellenszenves. Remélem, az ő jelenlétében nem így beszélsz.

Azt csináld, hpgy szedd össze az agyadat és tudatosítsd magadban, hogy ahhoz a férfihoz semmi közöd, ő a sógornőd párja és a sógornődnek joga van boldognak lenni vele. Ellenkező esetben rá fog menni a hülyeségedre a házasságod és a rokoni kapcsolataid is.

2023. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Elmondom mit tudsz tenni:


Ne döntsd romba a családod, hanem felejtsd el, lendüljj túl rajt kérlek, gondolkozz és öleldd át a férjed.

Rengeteg ilyen pasi sétálgat az utcán.

Nyugi!

2023. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Duenna ***** válasza:
95%
Ha tönkre akarod tenni mindenki életét, a sajátodat is, akkor csak álmodozzál arról a pasiról. Majd ha benne leszel a családi katyvaszban, már késő kilépni a botrányból. Vizsgáld meg magad: lehet, hogy csak irigységből akarod elvenni másnak a pasiját? Ugyanis elég rossz módon beszélsz a sógornődről, lehetne benned iránta több tisztesség is.
2023. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
3 Már megtette, és nem sogórnő, hanem testvér (nővére) az illető akire írigy-a mai napig is.
2023. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom elvenni őt, nekem itt a férjem, a gyerekeim...De akaratom ellenére is elkezdtem belehabarodni. Engem is zavar ez a helyzet, de nem tudom elkerülni sem. Nem tudom mit tegyek.
2023. ápr. 19. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
4+Most is ő minuszol:DD
2023. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
5 Az igazat, csakis a színtiszta igazat, úgy érdemes:)
2023. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
7+ Meg azt sem ártana leírni, hogy ez hanyadik ilyen férfi. 2.?
2023. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

"Nem akarom elvenni őt, nekem itt a férjem, a gyerekeim..."

Akkor mi a kérdés?


"akaratom ellenére is elkezdtem belehabarodni"

Naésaztán? Majd elmúlik. Az érzések jönnek-mennek.

Ha a tizenéves lányod habarodna bele mondjuk az egyik tanárába, mit szólnál hozzá? Mutass jó példát!


"Engem is zavar ez a helyzet, de nem tudom elkerülni sem. Nem tudom mit tegyek."

Semmit. Hagyd őket békén! Ha nem lennétek rokonok, akkor is foglalt lenne. De még ha szakítanának is, te akkor sem lennél szabad! Akkor meg?

Azért mentél férjhez, hogy az első adandó alkalommal megcsald? Legyen önbecsülésed!

Ha a férjed habarodna bele valakibe, milyen érzés lenne?


Mondd el a férjednek őszintén, hogy mi van, hogy mit érzel, még mielőtt valami hülyeséget csinálsz. Mondd el neki, hogy ez csak valami érzés, ami nem akarod, hogy elhatalmasodjon, hanem őt akarod továbbra is, de segítség kéne, mert nem tudod elkerülni a találkozásokat ezzel a pasival: kérd meg a férjedet, hogy kezdjetek el újra randizni, legyen veled kettesben minél többet, hogy minél kevesebbet találkozz azzal a másikkal.

2023. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Egyre betegebb világban élünk.

Tégy amit jónak látsz..

2023. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!