Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját apám áskálódik a hátam...

Saját apám áskálódik a hátam mögött, én nem bírom már ezt. Mit tegyek már?

Figyelt kérdés

Apám mindig áskálódik a hátam mögött és anyámat ellenem uszítja..Nem csinálok semmi rosszat:nem cigizek,nem iszok,nem drogozok,nem bulizok,nem bandázok,nem teszek fel akt fotókat a netre. Mégis mindent megtesz,hogy anyut ellenem uszítja,most is beszélgettem egyik ismerősömmel msn-en erre megszólalt anyámnak,hogy biztos megin valami hülyét szedek fel a neten és (ezt onnan veszi,hogy az első barátomat neten ismertem meg aztán a találkozás után megváltozott és szakított velem )és akkor apám elkezdett velem ,hogy biztos azért jött el a fiú mert megakarta nézni milyen alakom van azt megtart vagy nem,de én ezen túltettem magam és nem érdekel.. megyek ki a konyhába aztán anyám elkezdett ordibálni,hogy"nem ám megint egy hülyét felszedsz a neten" persze apám arról nem beszél,hogy ő olyanokat ír a nőknek msn-en,hogy "szívem cicám,mi van rajtad?vetkőzz

édes mert már kopogok stb.Anyu tud erről,hogy ő csetel csak azt nem tudja miket ír.. De ha megmutatnám a naplózott fájlokat akkor rajtam csattana az ostor,hogy Én csinálom a cirkuszt és velem ordibálna,hogy mit képzelek magamról.. Meg ha nem engedem ide,mert itt volt reggel 9től délután 6ig és megmondom neki,hogy most én vagyok itt akkor elkezd szemétkedni,velem.. Már nagyon elegem van. Mit tegyek már??


15/L


2010. okt. 8. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt tenném a helyedben, hogy szemtől szembe leülnék vele beszélgetni.. úgy, hogy ne tudjon elmenekülni előled, és ha balhézni próbál vagy kiabál veled, maradj nyugodt. Feltennék neki egy egyszerű kérdést, hogy miért ilyen velem, a saját lányával, és miért nem tudunk mi békében lenni egymás mellett? Megkérdezném hogy mégis mi a baj velem, miért nem tud szeretni. És mit kéne ahhoz tennem hogy jobb legyen a kapcsolatunk? Egy ilyen problémát szerintem nem lehet máshogy megoldani!
2010. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem faterod egy gané alak, akkor is ha csak virtuálisan kúr félre.

még három év, és leléphetsz.

2010. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Legelöször kinyomtatnám a naplozott beszélgetéseket, biztos ami biztos. Aztán megprobálnék 4 szem közt beszélni az öregemmel, elmondanám neki ami nem teszik. Ha nem lenne hajlandó vátoztatni akkor simán megzsarolnám. Ha nagy kapkodásában kitörölné naplozott beszélgetéseket és villogna hogy ugy sincs bizonyiték akkor megmutatnám neki a kinyomtatott beszélgetéseket. Hidd el egyböl nem nézne kis hülyének, szerintem tartana töled. Esetleg elkezdene jobban odafigyelni, kitörölni a beszélgetéseket, de ez ellen is megvannak a módszerek. Akár percenként is állóképeket vagy videot készithetsz arrol ami a monitorodon történik, minden billenytüzet leütést lehet rögziteni...De ez már egy másik történet...
2010. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

simán mutasd meg anyudnak azokat a beszélgetéseket ha apádat védi. Ne csak ő szemétkedjen mert megteheti alapon.

elöbb figyelmeztesd, hogy nem lessz jó vége s utánna folytatja tedd meg.

2010. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni 4 szemközt,de akkor mindig kitért a téma alól és mással jön nekem. Csak ott vagyok meglőve,hogy megint-.-" összejöttem neten egy sráccal de ő télleg más a felfogás minden mind1 lényeg a lényeg nekem nagyon régóta nem jó a kapcsolatom apámmal..
2010. okt. 8. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:
2.: szerintem az nem megoldás, hogy a problémával semmit sem kezdek, "majd 3 év múlva úgyis lelépek innen.. " kedves kérdező, 3 év alatt rengeteget fogsz fejlődni, most leszel igazából nő, és nagyon fontos hogy ebben az időszakban 15-18 éves korodig is békés és biztonságos családi körülmények legyenek biztosítva! Nem szabad annyiban hagyni, beszélgess el apukáddal :) első vagyok 18/f
2010. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
NEm vagy meglöve, egyszerüen nem kell elmondanod hogy összejöttél valakivel... Ne hagyd elmenekülni a beszélgetés elöl, az menekül akinek vaj van a füle mögött...
2010. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan durva áskálódás ez,túlreagálod.Tenni nem tudsz ellene,elfogadod hogy az apád nem egy tündér mackó.Ahogy sok apa sem az.Csak arról tudjanak a szüleid amiről feltétlenül tudniuk kell,minél kevesebb támadási pontot hagysz annál jobb.Ha úgy érzed kegyes hazugsággal kíméled magad,akkor hazudj,az sosem a gyerek hibája ha egy szülőnek hazudni kell.
2010. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is, kérj karácsonyra egy SAJÁT (külön!) számítógépet!!!

Mond meg, hogy a suliban egyre több leckét adnak fel, aminek a neten kell utána keresned, vagy a leckéidet emailben elküldened, szóval egyre több dolgod lenne a számítógépen, indokolt, hogy neked saját géped legyen és akkor ők is (szüleid) sem lennének általad akadályozva a netezésben...


Apád azért is áskálódik, mert dühös, hogy most nem ülhet a gép mellett miattad!


Másodszor : csak úgy halkan, négyszemközt azért célozhatnál rá, hogy miket találtál a gépen, vajon anyukád mit szólna hozzá, ha meglátná?!...

(Érzékelje, hogy jobb, ha hallgat, mert az ő fején van vaj!)

2010. okt. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted zsarolja az apját,utolsó.Kedves ötlet egy családban.Ez csak olaj lenne a tűzre.Jóhogynem azt írod hogy jelentse fel,veresse meg a rendőrökkel,a fogdában meg d*gassa seggbe egy visszaeső börtöntöltelékkel.
2010. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!