Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is azt érzi hogy kitúrják...

Más is azt érzi hogy kitúrják otthonról?

Figyelt kérdés

Más is érzi úgy hogy jobb lenne neki egyedül mert a családja nem viseli el, vagy csak kihasználja, vagy egyenesen kitúrják?

Aki igen, az leírná hogy náluk miben nyilvánul meg?


2023. ápr. 14. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem értem az ilyen miért nem dolgozik azon, hogy költözzön? Ha nem érzi amgát ott jól akkor ez a fő megoldás.
2023. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Te melyik tagja vagy a családnak? Az apa, az anya, a gyerek? Nem mindegy.
2023. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
2 a kitúró fél-azért nem reagál semmit..
2023. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Van ilyen főleg ha a középső gyerek.
2023. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem rám vonatkozik a kérdés, csak kíváncsi vagyok, feljött ma ez a téma és akarok olvasni valós történeteket erről...
2023. ápr. 14. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem érzem úgy :D
2023. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor érzem, így, nem is fizikailag, de lelkileg nagyon nagyon.
2023. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
57%
Amint lehet önnálósodik az ember.
2023. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem igen, aztán eltelt pár évtized, és most csodálkozik anyám, hogy a fagyi visszanyalt.
2023. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ezt éreztem csak mindig másképp :D


Fiatalon kisgyerekként is én voltam a családom szemében az ellenség, mert visszahúzódó, csendes gyerek voltam aki szeret magában lenni. Meg hát ha utál a proli családod akkor nyilván nem leszel nyitott.


Egyetemen jött nagyon elő az ellentét, mert ugye én este sokáig fent voltam, miért nem alszom már, stb. Másnap csak azért felvertek engem is mert "kelni kell" meg "nem szabad aludni" és hasonlók. Testvérem meg egy ideig még rávehető volt minden ugráltatásra ezért ő volt a szeretett fél.


Most felnőttként már apám meghalt, anyámmal meg ott él a testvérem családdal. Van saját ingatlanom, de azt érzem, hogy ilyen formában az "örökségem" azt elbuktam. Már régebben is ha "haza" is mentem akkor maximum aludtam a kanapén mert még az egykori szobámat is benyelték.

2023. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!