Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok rajtam kívül...

Vannak olyanok rajtam kívül akik nem szeretik a kötelező ünnepi pofavizitet?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem. Akivel tudok találkozok ünnepen kívül is, aki nem erdekel minek erőltessük a jópofizást a kerekasztal gyűlésen?! :D

2023. ápr. 11. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

En az utobbi par evben beszuntettem ezeket. Nem tartom a fel csaladommal a kapcsolatot es nekem igy nagyon jo. Felesleges locsogasra nincs igenyem, meg a masik kibeszelesere. Rosszul vagyok a megjatszastol. Marjak egymast ugy a hatuk mogott ahogy akarjak, engem hagyjanak ki belole.

Fel eve meghalt a keresztanyam, vele sem beszeltem evek ota mert mergezo volt szamomra. A temetesere csak azert mentem el mert tinikoromig jo volt vele. De nem bantam meg hogy 3-4 evig nem alltam vele szoba.

2023. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, és nem is járok. Egyrészt az ünnepek boldog pillanatok, ünneplésről kellene szólniuk, szóval nem vagyok hajlandó negatív dolgokat magamra erőszakolni olyankor. Másrészt ha valaki jó viszonyt akar velem akkor tegyen érte, nyisson felém, járjunk össze. Ne csak elvárja, hogy ünnepekkor körbe legyen rajongva, mintha öribarik lennénk. Szánom azokat az embereket, akik annyira mások véleményének és a társadalmi elvárásoknak a rabjai, hogy ilyeneknek teszik ki magukat, akkor is, ha rühellik. Csak azért mert így illik" meg "mit szól xy ha nem lesz meghívva".
2023. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!