Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akarok kötelező udvaria...

Ha nem akarok kötelező udvariaskodó smst fogadni olyantól aki utal engem nem tartja velem a kapcsolatot, annak le lehet tiltani hogy ne tudjon ilyet kuldeni?

Figyelt kérdés

Boldog szülinapot kellemes karácsonyt...blablabla....minek? Hisz kapcsolat semmmmi.

Belefáradtam. Nem akarom Akkor ne fényezze magát hogy elküldi olyat ami csak magának jo a lelkiismeretének.

De sztem ez átjön cdak a spambe megy


2022. aug. 9. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nem értem az ilyen kérdéseknél, hogy akkor egyáltalán minek adtad meg az elérhetőségedet neki?


Meg ha már megadtad neki akkor miért nem ösztönös, hogy megmondod neki, hogy bocs, de nem akarsz cimbizni vele többet, vagy ha ezt sem akarod, akkor ösztönösen letiltanád. Mit kell ezen kérdezni? Tényleg a gyk ad nektek biztonságot? Miért vagy bizonytalan?


Simán lehet ez a kérdés is lejárató kamu kérdés.


Akit sérelem ért az nem itt fogja kérdezni, hogy letiltsa-e az illetőt, hanem letiltja vagy telefonszámot cserél.


Bár ebben is tulzásba lehet esni, mikor már nagyzolja az x-edik telefonszám cserélést.

2022. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én meg ezt nem értem. Van egy kérdés, nem kértem elemzést#! Magánugy, mit érdekel a MIÉRT?! Aki nem tud kérdésre válaszolni ne válaszoljon
2022. aug. 9. 15:16
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ne fűzz hozzá a kérdésedhez semmit, ennyi. Hogyan lehet sms-t tiltani, ennyi.
2022. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj rá egyszer se. Nem fognak írni egy idő után.
2022. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

2-es alap ösztönös dolgokhoz miért kell a gyk tàmogatàsa? Ahogy kettes ìrta. Akkor minek ìrtàl hozzà magyaràzatot. Egyébként van még egy opció hogy nem veszed fel a telefont.


Tiltani akkor szoktàk az illetöt ha zaklatja a màsikat vagy szivatjàk, bàntjàk. Ha neked ciki a màsik mond meg neki ne vesztegesd az idejét. Mond meg neki nyìltan, bocsi, de nem maradhatok a baràtod mert nem bìrlak. Természetesen ezt udvariasan és diplomatikusan ne ìgy ahogy ìrtam de szépìtve is tulajdonképpen ezt jelenti.


Ha ego az illetö akkor szépen udvariasan, diplomatikusan csak egy nemet kéne mondanod, hogy tovàbb màr nem akarod vele tartani a kapcsolatot. Mit kell ezen szépìteni meg jàtszmàzni? Ha nem bìrod neki megmondani akkor tiltsd, de ezt önmagad is tudtad volna ha nem lennèl bizonytalan. Minek a gyk engedélye én csak ezt nem értem? A te életed neked kell tudni kivel akarsz szóba àllni én csak ezt akartam közvetìteni az 1-es vàlaszomba. Egy értelmes normàlis ember tudomàsul veszi és többet nem szól hozzàd és nem is keres.


1-es vagyok.

2022. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha utàl téged akkor meg minek veszed fel a telefont? Én csak ezt nem értem. Egyébként ö mondta? Vagy épp sokat dolgozik és ezért nem keres csak születesnapkor mikor eszébe jutsz. Persze amugy a baràt szakìt idöt bàrhogy is van. De ha utàl téged az illetö és mondta akkor miért kérdés? Minek foglalkozol vele?
2022. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hihetelen milyen kötekedök vannak itt. Mi közöd hogy kérdezek. Ne válaszolj hanem szimpi a kérdés
2022. aug. 9. 16:01
 8/18 A kérdező kommentje:
Aha...tehát itt válasz helyett kiposztások jönnek a kérdezőre. Kösz de inkább ne! Az ilyenek lapozzanak!
2022. aug. 9. 16:05
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert hozzátartozó. Pl testvér.
2022. aug. 9. 16:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiltólistára teszed a számát, azt csá: se sms, se hívás tőle.
2022. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!