Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akarok kötelező udvaria...

Ha nem akarok kötelező udvariaskodó smst fogadni olyantól aki utal engem nem tartja velem a kapcsolatot, annak le lehet tiltani hogy ne tudjon ilyet kuldeni?

Figyelt kérdés

Boldog szülinapot kellemes karácsonyt...blablabla....minek? Hisz kapcsolat semmmmi.

Belefáradtam. Nem akarom Akkor ne fényezze magát hogy elküldi olyat ami csak magának jo a lelkiismeretének.

De sztem ez átjön cdak a spambe megy


2022. aug. 9. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

#7

Én eddig nem írtam neked, de megértem az előttem szólók kérdéseit!

Az akarják kibogozni - és ezzel neked segíteni - hogy TÉNYLEG utál e téged XY és csak a kötelező kőröket rója,(bár nem tudom, hogy ezt miért tenné) vagy csak te gondolod így és roppant elfoglalt, depressziós, fáradt, vagy millió oka lehet és egyáltalán nem utál.

Miből áll fogadni egy SMS-t? És visszaírni, hogy "Köszönöm!", vagy "Hasonló jókat neked is!"

Nem szabad ok nélkül kapukat becsapni, soha nem tudhatod mit hoz az élet!


(Nekem életem legjobb munkahelyét pont egy ilyen ember szerezte.)

2022. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötözködök csak próbàllak felràzni a bizonytalansàgból, hogy ilyen kérdéshez a gyk se kell hogy tiltsad az illetöt.


De az is lehet hogy te utàlod és ö téged nem és te a lelkiismereted miatt nem tudod eldönteni mit csinàlj. Azt csak te tudhatod. Mi olvastunk egy kérdést ami vagy vagy. Erre objektìv vàlaszt nem lehet ìrni. Ha azt ìrtad volna hogy zaklat akkor nyilvàn ìrjyk hogy tiltsd le.

2022. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
* ìrjuk
2022. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

#8 Igen, idióta kérdésekre így reagálnak az emberek.


Bár inkább mondhatnám, hogy idióták kérdésére, láttam a többi kérdésed, te sem vagy százas az biztos.... Nem csodálom, hogy a gyerekeid nem beszélnek veled.

2022. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem reagálsz rá aztán nem ír többet.
2022. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
*2-es alap ösztönös dolgokhoz miért kell a gyk tàmogatàsa? Ahogy 3-as ìrta.
2022. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es akkor meg beszéld meg vele ha a testvéred. Semmi infót se konkrét dolgot nem irtàl mit tesz ellened hogy ezen gondolkozol? Csak hogy a lelkiismeretét megnyugtassa ezért köszönt fel? Konkrét dolgokat írj mert ilyen kevés infobol objektív tanácsot így senki nem tud adni.
2022. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is talalkoztok egyaltalan es nem is beszéltek, akkor jelezd hogy a testvéri kapcsolat nem kötelezö ünnepi vagy születésnapi körökböl áll. Tiltja valaki töled őt? Vagy messze lakik, sokat dolgozik es amikor kereshetne te alszol vagy nem érsz rá. Kérdezd meg vagy szimplán ha nem akarja veled tartani a kapcsolatot akkor a kötelezö köröket is felejtse el mert neked ez így lelkileg rossz. Ennyit kéne írni neki de diplomatikusan. Ha igazán a testvéred akkor gyorsan veszi a lapot ha megváltás neki ez a megelőzés akkor meg nem fog keresni sehogyan se. Ha úgy érzed megváltozott mond meg neki. Ha azt mondja nem változott akkor meg tartsd meg magadnak ezt a véleményedet ha tényleg így van ő maga fog késöbb rájönni. Egy testvéri kapcsolat tényleg nem csak a kötelezö körökböl áll de amugy te is lehettél volna konkrétabb de ezzel se vagy konkrétabb de egy testvérnél a tiltás szerintem nem megoldás ha nem csinált semmi rosszat ellened. De mindegy. Te tudod.
2022. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!