Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok rajtam kívül...

Vannak olyanok rajtam kívül akik nem szeretik a kötelező ünnepi pofavizitet?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem. Akivel tudok találkozok ünnepen kívül is, aki nem erdekel minek erőltessük a jópofizást a kerekasztal gyűlésen?! :D

2023. ápr. 11. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én simán ki sem emgyek a szobámból ha jön a rokoni invázió. Nem túl szép de legalább elmarad a kínos mi újság, hogy vagy stb kérdések sora.
2023. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem rengetegen.

Nekem egyszerü volt a megoldás, nem látogatok senkit és ide is csak az jöhet (azt hívom meg), akivel tényleg akarok találkozni, ez kb 3-4 ember.

2023. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem senki sem szereti...
2023. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a "kötelező pofavizit" kifejezésben már eleve benne van, hogy nem őszinte érdeklődésen alapul, ebben a formában nyilván senki sem szereti.

Olyan van, hogy valakikkel csak ezeken az ünnepeken találkozom, mert ez is lehet egy éppolyan jó apropó, mint bármi más (máskor meg nem találkozunk, pl. távolság miatt, de ilyenkor adja magát az alkalom).

2023. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
szerintem senki sem szereti...de hozza tartozik egyszeruen a csaladhoz es elethez.
2023. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem, mert nálunk nem kötelező. Szeretünk időnként összejönni, beszélgetni. Persze csak azokkal, akikkel jóban vagyunk és egyébként is szoktunk találkozni.
2023. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik hozzá. Csak azoknak akik nem tudnak frusztrációt kezelni, ha kimondják, hogy nem. Mert jaj, mint szól a másik.

Nekem nem kötelező pofavizit, mert én szeretem a családom.

Aki nem szereti, annak nem kötelező a kapcsolattartás.

2023. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem tartozik hozzá és nem is tarom, mert minek? Nem kötelező, ugyanis én nem szorongok, hogyha nemet mondok bárkinek.


Ha megsértődik, akkor ez van, így járt, nem fogok azért mindenre bólogatni, mert jaj, mit gondol vagy szól a másik.


Nem izgat, én eldönthetem, hogy elmegyek-e ő meg eldöntheti, elfogadja, esetleg utál érte.

2023. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
72%
Jelen, szerencsére csak gyerekkoromban volt ilyen járkálás, akkor se sok helyre. Utána beszüntettük.
2023. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekkorom óta sehova nem járkálok kötelező jelleggel. Mióta a férjemmel vagyok, nem megyünk ünnepkor sehova, és ide is csak az a 2 ember jön, akiket hívunk, velük örömmel töltjük az időt.
2023. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!