Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg az anyám?...

Miért nem ért meg az anyám? Nem szeretnék élni már, mindenki folyamatosan megbánt, átnéznek rajtam

Figyelt kérdés
Kicsesznek velem ahogy csak tudnak.. És amire haza értem, elkezdtem sírni, ilyen roham jött rám, anya elkezdte mondani húzzak be a pics*ba ott sírjak, hogy lesz még az életbe elég sok csalódás stb, mama megértett engem, jött és beszélt velem. Már nem akarok élni még csak 17 éves vagyok de annyi negatívum ért hogy csak na... Nagyon elkeseredtem. Hogy legyek erősebb azoknál akik megbántanak, és megaláznak? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 8. 15:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Megint tininyivákolás. Naponta legalább húsz ilyen kérdés van...
2010. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Képzeld a két darab agysejtem elég volt két diplomához,neked hány van?Diploma és agysejt is érdekel.Sajnálom a nőket akik a közeledben élnek.
2010. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

17:00 Ezt sokkterápiának szántad?

Engem legalábbis sokkolt.


A tiniknek tényleg nehéz az élet - hormonok

2010. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező tudom hogy , neked ez egy rosz korszak ilyenkor tulságodsan érzékenyaz ember ha öszeveszik barátjával szerelmével nem ugy sikerül a vizsga mondjuk , Te most ugy érzed hogy beleféáradtál a dolgokba, pedig sokszor a pofonokat azért kapjuk az életben hogy erősek legyünk . Szoval kedves kérdező elhitted hogy nem csak te vagy igy de az életre optinmistán kel tekinti mi lenne ha mindenki kiborulna bár mi miatt pedig most amilyen helyzetbe van az ország emberek ezrei nem akarhatnának élni

És tudod kedves kérdező a gond sajnos nem a mi bajuknkal kezdödik hanem pl nazzoknál az emberéknél akik megsérültek vagy elvitte mindenüklet az iszap vagy azok akik el vesztették hozzátartozojukat na őket meg értem hogy már élettől is elment a kedvük!

2010. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!