Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg az anyám?...

Miért nem ért meg az anyám? Nem szeretnék élni már, mindenki folyamatosan megbánt, átnéznek rajtam

Figyelt kérdés
Kicsesznek velem ahogy csak tudnak.. És amire haza értem, elkezdtem sírni, ilyen roham jött rám, anya elkezdte mondani húzzak be a pics*ba ott sírjak, hogy lesz még az életbe elég sok csalódás stb, mama megértett engem, jött és beszélt velem. Már nem akarok élni még csak 17 éves vagyok de annyi negatívum ért hogy csak na... Nagyon elkeseredtem. Hogy legyek erősebb azoknál akik megbántanak, és megaláznak? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 8. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Velem is ez van, csak én 13 éves vagyok, és sokszor senki se segít...
2010. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kamasznak lenni nem könnyű, de véget ér egyszer :)
2010. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Keeper ***** válasza:

Én elmúltam már 18 is bőven, még sajnos itthon élek, ugyanez a helyzet, annyi különbséggel, hogy mi ordítozunk egymással, szerintem anyám utál, de igazából nem érdekel már. Téged is szeret édesanyád, legfeljebb nem ért meg.

Azokkal kapcsolatban akik megbántanak, gondolkodj, hogy van-e igazság benne amit mondanak, ha van, és neked nem tetszik, akkor változtass, ha nincs, akkor nyugodtan engedd el a füled mellett az ilyen sértéseket. Ettől csak ők lesznek "szegények".

Üdv

2010. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondanám kamaszkornak, de elvárnám anyámtól hogy megvédjen és vigasztaljon. És nem a szobámba beküldeni, az nem kamasz kor ha megbántanak stb..
2010. okt. 8. 15:21
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem bántok meg senkit, Nem vagyok csúnya se hogy piszkáljanak...
2010. okt. 8. 15:24
 6/24 anonim ***** válasza:

Lessz! Ez tuti. De mindig az első fáj legjobban. Aztán megerősődsz, ügyesebb leszel. És sokkal jobban tudsz majd védekezni. Még sok minden vár rád, amit kár lenne kihagyni. Csak most nehéz. A lányom ilyenkor felhívta egy barátnőjét, vagy képesújságot nézett. A fiam internetezik, ha összejönnek a rossz dolgok.

Hogy anyád miért nem együttérző, azt nem tudom , lehet, hogy nincs energiája, lehet, hogy egyszerüen nem tudna segiteni, mert ő sem tudja a választ. Ezért jó a nagymama ő bölcsebb.

2010. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Anyád mióta ilyen?Most vagy mióta megszülettél?
2010. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Már régóta, ezért vagyok ilyen nyers, és komoly
2010. okt. 8. 15:28
 9/24 Keeper ***** válasza:
100%
Próbálj meg kicsit rugalmasabb lenni, járj el barátokkal /hoz beszélgetni, nevetni, jókat szórakozni ( igen alkohol és más szerek nélkül is lehet) ez érdeklődéstől függ.
2010. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Még egy évet húzz ki 18 utána kirepülhetsz meglátod elkerülsz anyád mellől boldog leszel,szerintem ő csak eszköznek szült téged.
2010. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!