Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mennétek, mit csinálnátok...

Hová mennétek, mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem igazán jövök ki az apámmal. Elég erőszakos, lobbanékony természetű ember. Nem igazán értünk szót sem egymással. Arra gondoltam, hogy összepakolnék és elindulnék itthonról, de nem igazán tudom mit csináljak, merre induljak.

2023. ápr. 5. 17:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem biztos utána kéne járnod. Nem a te érdeked?
2023. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg ne a gyakorikérdésen kérdezzél...háziorvos indítja el az eljárást. Azaz, hogy Ő dönti el. Nem szeretném minősíteni az előző orvosomat, de azt mondta semmi bajom. Pár hónappal később egy másik orvos segítségével diagnosztizáltak egy elég komoly betegséget.

Szerintem először magadat kell rendbe tenni. Nem tudom hány éves vagy, de az, hogy nem "tudsz" dolgozni, nem "tudsz" beilleszkedni elég nyomós indok arra,hogy segtséget kérj orvostól. Saját magadat nem szabad diagnosztizálni. Írd le egy papírra, hogy szerinted milyen hátrányaid vannak, meg pl. olvass a neten utánna, töltsél ki ingyenes teszteket.

Érték vagy!

2023. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ok, tegyük fel, hogy leszázalékolnak és kapok valamilyen ellátást. Komolyan gondoljátok, hogy attól a pár ezer Ft-tól megoldódnának a problémáim?
2023. ápr. 15. 22:01
 34/34 anonim ***** válasza:

Hát részben biztos, mert lesz pénzed ételre meg miegymásra, és ez mellett lesz sok szabadidőd, melyet az életminőséged javítására fordíthatsz.


Egy rakás élethez fontos dolgot ráérsz megjavítani, ráérsz főzni, varrni, megtanulhatsz festeni, hangszeren játszani, olvasni, 7*7*7-es Rubik-kockát kirakni, stb..

2023. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!