Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mennétek, mit csinálnátok...

Hová mennétek, mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem igazán jövök ki az apámmal. Elég erőszakos, lobbanékony természetű ember. Nem igazán értünk szót sem egymással. Arra gondoltam, hogy összepakolnék és elindulnék itthonról, de nem igazán tudom mit csináljak, merre induljak.

2023. ápr. 5. 17:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Oke, es hova mennel? Ha nem tudsz dolgozni, akkor az a terved, hogy kulfoldon leszel hajlektalan?

Szep terv.🤦‍♀️


Szerintem nyugodj le es gondold ezt meg at parszor, apadat meg keruld el, ne beszelj vele, mielott inkabb o dob ki, mert olyanja van. Megteheti.


Penz nelkul semmire nem fogsz menni.

2023. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező - olvass szellemes krimiket, tágítsd ki a tudatodat. A legjobb tanácsokat is néha durván lepontozzák - de ezzel ne törődj!


Az élet ajándék - és a Te életed fontosabb mint egy pszichopata rokoné - értem?

2023. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező - olvass szellemes krimiket, tágítsd ki a tudatodat. A legjobb tanácsokat is néha durván lepontozzák - de ezzel ne törődj!



Az élet ajándék - és a Te életed fontosabb mint egy pszichopata rokoné - értem?"


Értelek, de nem akarok kárt tenni benne vagy ilyesmi. Elegánsabban kéne ezt a problémát megoldani.

2023. ápr. 5. 20:33
 14/34 anonim ***** válasza:
20%
12-es, te most burkoltan gyilkosságra uszítassz?
2023. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi, de miert is nevezunk pszichopatanak egy embert, akinek egyelore az a legnagyobb bune, hogy randizik?

Meg esetleg mar nem akarja a 30+-os gyerek feneket nyalni?

Gondolom anyuci mindent megcsinalt a kerdezonek, fozott,mosott ra, aztan ez most nincs,igy pokol az elet, igaz?


Nem tudjuk a masik oldalt, de nyugodtan nevezzuk pszichopatanak azt az embert, aki jelenleg is eltartja a gyereket.

Na mindegy.

2023. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

"Bocsi, de miert is nevezunk pszichopatanak egy embert, akinek egyelore az a legnagyobb bune, hogy randizik?


Meg esetleg mar nem akarja a 30+-os gyerek feneket nyalni?


Gondolom anyuci mindent megcsinalt a kerdezonek, fozott,mosott ra, aztan ez most nincs,igy pokol az elet, igaz?"



Nem tudjuk a masik oldalt, de nyugodtan nevezzuk pszichopatanak azt az embert, aki jelenleg is eltartja a gyereket.


Na mindegy."


Ennél sokkal árnyaltabb a kép. El tudom látni magam, tudok főzni, mosni és takarítani is szoktam, nem ez a gond. Nem tudunk szót érteni apámmal, aki nem túl agyas és ezek a haszonleső némberek (mert azok sajnos) szédítik őt. Nem vagyok egyébként nőgyűlölő csak látom, hogy mi folyik.

2023. ápr. 5. 20:42
 17/34 anonim ***** válasza:
47%
Egyetlen kérdésem lenne: Mennyi pénzt adsz bele a közösbe? Ha 50-50% a kaja, rezsi, benzin, meg egyéb ilyen közös költség, akkor félig-meddig megértem, amit állítasz. Mármint, ha az apád tényleg elviselhetetlen, és te közben szent vagy. Ha mondjuk 70-30%-ban az apád adja bele a közösbe a pénzt, akkor már egy fokkal jogosabb, ha téged tehernek él meg. Ha meg, csak apád fizet mindent, te csak az örökségedet éled fel, akkor no comment. Bocsi. Testi fogyatékosság ide vagy oda, a vállalható munkák minimum fele szellemi.
2023. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

"Egyetlen kérdésem lenne: Mennyi pénzt adsz bele a közösbe? Ha 50-50% a kaja, rezsi, benzin, meg egyéb ilyen közös költség, akkor félig-meddig megértem, amit állítasz. Mármint, ha az apád tényleg elviselhetetlen, és te közben szent vagy. Ha mondjuk 70-30%-ban az apád adja bele a közösbe a pénzt, akkor már egy fokkal jogosabb, ha téged tehernek él meg. Ha meg, csak apád fizet mindent, te csak az örökségedet éled fel, akkor no comment. Bocsi. Testi fogyatékosság ide vagy oda, a vállalható munkák minimum fele szellemi."


Maximálisan igazad van, csak nem nagyon és nem szívesen alkalmaznak. Volt olyan munkáltatóm, aki konkrétan az első munkanapomon azzal kezdte, hogy el tudná képzelni nélkülem is a céget, pedig akkor még egy percet sem dolgoztam ott, csak úgy pofára mondta. Aranyos, nem?

2023. ápr. 5. 20:51
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak cégek, helyek, ahol kifejezetten sérült embereket keresnek. Neten keresztül nézz utána az ilyen helyeknek! Akár a lakóhelyedtől távol. Aztán költözz!
2023. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
31%
Legyél biciklis, robogós futár.
2023. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!