Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mennétek, mit csinálnátok...

Hová mennétek, mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem igazán jövök ki az apámmal. Elég erőszakos, lobbanékony természetű ember. Nem igazán értünk szót sem egymással. Arra gondoltam, hogy összepakolnék és elindulnék itthonról, de nem igazán tudom mit csináljak, merre induljak.

2023. ápr. 5. 17:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Már 30 fölött vagyok. Az apámmal élek, de egyre elviselhetetlenebb a légkör itthon. A konfliktus rendezése is szinte reménytelen.
2023. ápr. 5. 17:19
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mik a lehetőségeid . Illetve mit szeretnél elérni. Ha gondolod, írhatsz privátot is, de nem tudok minden nap válaszolni . Rengeteg lehetőség van, ehhez többet kell mondanod a szituációdról, és ha nem akarod ide kiírni, jobb a privát .
2023. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Ha van pénzed, akkor albérlet és önállóság, ha nincs, akkor valami gyári meló és szálló.
2023. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Hat nyilvan akkor mar van penzed, munkad, kivennek egy szobat a helyedben es odamennek.


Termeszetesen elegge gyerekes gondolat, hogy te most akkor vilagga mesz, mert duhos vagy, azert az albi kereses se 2 perc.

Szoval addig amig nem talalsz valamit, szerintem maradj a fenekeden.

Aztan ha megvan a szoba, koltozhetsz.

2023. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
egyszerű: kiveszel egy albérletet és mész.
2023. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
15%

Réges rég elmehettél volna otthonról.

30 évesen a szüleid nyakán élsz, mintha feleannyi idős lennél.

Nem csodálom, hogy a tökük ki van veled és folyton veszekszenek.

Költözz el! Nem kell összeveszni a szüleiddel, csak lakjál külön. Ha látják, hogy elindultál már a felnőtt-életbe, szerintem rögtön kevesebb lesz köztetek a feszültség.

2023. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Ne bántsátok azért, mert 30 évesen otthon él még! Amúgy meg milyen lehetőségeid vannak? Mennyi pénz áll rendelekezésedre? Munkahelyed van? Ha a lehetőségeid megvannak, akkor én egy albérletet ajánlok neked.
2023. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
10%
Vannak szerencsétlen háztartási balesetek - sajnos...
2023. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Testi fogyatékkal élő vagyok. Munkát nagyon nehezen találok, a fizikai jellegű munkákat nem igazán bírom csinálni, próbáltam már néhányat, nem ment sokáig. Tavaly elhunyt az édesanyám és azóta pokollá vált az életem.

Apám nem túl megértő. Annyi pénzem talán volna, hogy összepakoljak és aufwiedersehen Ungarn, de akkor ugrik az örökségem gyaníthatóan. Nehéz helyzet ez nagyon. Apám özvegy és haszonleső középkorú nők szédítik különböző szépelgő üzenetekkel. Számára én már nem igazán vagyok fontos és ezt érezteti is velem.

2023. ápr. 5. 20:00
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!