Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megszeretni a...

Hogy tudnám megszeretni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A férjem szeretne kisbabát, én sem zárkózom el a dologtól, de nem igazán vagyok oda az idegen gyerekekért. Volt már valaki olyan helyzetben, hogy amúgy "nincs oda" a gyerekekért, de a sajátját élete legjobb döntésének tartja?
2010. okt. 7. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nagyon sok ilyen nőt ismerek, ki nem állják más gyerekeit :D Tényleg, kerülik ahogy tudják, de a sajátjukat imádják :) Mamám sem volt jóban a nagyobb idegen gyerekekkel de aput és minket is húgommal imádott :)
2010. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Megosztok veled egy titkot! Csak ilyen nők vannak!! Én nagyon szeretem mások gyerekeit is a baráti társaságból, de össze nem hasonlítható érzés semmivel, mikor van sajátod. És ezzel a nők 99%-a így van. A maradék 1% pedig nem vallja be.
2010. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen, nyugi, ettől még lehetsz nagyon jó anya :)
2010. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amikor meglesz az új baba másokét is jobban fogod szeretni.
2010. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na hát én éppen ilyen voltam! :)

Igazából nem is gondolkoztam soha a gyerekvállaláson,igaz még fiatal is voltam...de egyáltalán nem érdekelt ez a dolog... Az utcán ha megláttam egy kiskutyát előbb mentem oda mint egy gyerekhez.Aztán 23 évesen becsúszott egy baba... Akkor már eszembe se jutott,hogy elvettessem,természetes volt,hogy marad és nagyon vártuk Őt! :) Nekem ő volt az első kisbaba az életemben,akit a kezembe fogtam és nem is értem miért nem vágytam erre előbb!! :) Imádom Őt/Őket,mert azóta a 3 éves lánykámnak van egy 15 hónapos hugija is...

Ne félj ettől a dologtól,mert tényleg egy csodás dolog! ;)

2010. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyerek-ellenes, de rólam sokan azt hitték nem vállalok majd gyereket, mert nem ájuldoztam mások gyerekétől, nem olvadoztam ha babát láttam. De a sajátomat akartam, és imádom!!! Mindkettőt. És azóta toleránsabb vagyok idegen gyerekekkel is :-D
2010. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így voltam vele. Sőt,sokszor kifejezetten idegesítettek,nem tudtam elviselni őket. Egyszer a párom 9 év után mondta,hogy szeretne gyereket. Először azt hittem viccelődik(ő sem rajong a gyerekekért-most sem),mikor tudatosult a komolysága majd frászt kaptam. Úristen,nekem gyerek. Átbeszéltük és belevágtunk gyorsan össze is jött a baba. Imádtam kismama lenni. AMikor megszületett a fiam,hát azt az érzést el nem lehet mondani. Át kell élni. Azóta a gyerekek iránt gyökeresen megváltoztak az érzéseim. Jó,nem rajongok értük,de a sajátomat imádom.
2010. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

De jó, hogy nem vagyok egyedül!

Én is pont ilyen vagyok, nincs sok érzékem a kisgyerekekhez, kínosan érzem magam velük.

Látom, hogy más olyan jól elvan, elolvad és veleszületett természetességgel közelít egy kisgyerekhez, én nem tudok.

Viszont majd meghalok a vágytól, hogy anya legyek, párommal most épp ezen dolgozunk :)

És tudom, hogy csodálatos anya leszek, úgyhogy te se aggódj.

2010. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És azokról miért nem beszél senki akik így voltak... és nem változtak meg? Hisz ha ez nem történne meg akkor kb csak tökéletes csasládok lennének, pedig mint tudjuk, sajnos a problémás családok száma majdnemhogy több mint a nem problémásoké... Nem kéne ennyire elvakultan személélni a dolgokat, sajna a tények mások mint az itteni kis rózsaszín története. Ez nem egy olyan dolog amivel jó kisérletezni hogy "csinájjuk meg oszt majd meglátjuk, ha nem tetszik beadjuk a menhelyre legfeljebb" -.-"

És most pontozzatok le. :)

2010. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én viszont egyre elkeseredettebben látom, hogy rikta fehér holló az a nő, aki eleve szereti a gyerekeket. Mindegy kié, de szereti. Itt most nem a játszótéri idegen gyerekekre gondolok, de pld. el se tudom képzelni, hogy a barátnőd, vagy a testvéred gyerekét miért nem lehet szeretni?
2010. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!