Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit valaszak? Nehez az elore...

Kit valaszak? Nehez az elore lepes.

Figyelt kérdés

Van egy jelenlegi baratom akivel 2 eve egyutt vagyunk jobban roszban egyutt voltunk. tobbszor felhozodott a hzassag is de ki jelentette mindig h gyerek nem kell neki.

Van egy masik fiu aki regota akar engemet , hosszutavu kapcsolatot akar amibol hazassag lenne de egyelore tavkapcsolat lenne, de amikor beszelgettunk mondtam h elintez nekem van lakas , lesz jo munkahely az oviban(ovoneni vagyok itthon) s az ut hazaig elhoz s akkor muthatatom be a szuloknek


Mit csinaljak mert nem mondhatom a baratomnak h most elhagylak masert, milyen dontest hozzak.


2010. okt. 7. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Ostobaság, amit írtok, és feleslegesen bántjátok a kérdezőt. Ez nem helyesírási hiba, hanem az illető hölgy nem magyar. Ez érződik az írásán.

Kedves kérdező: maradj az elsőnél, szerintem. Milyen lehet az a távkapcsolat?

Az hogy az első azt mondja, neki most nem kell gyerek, ez megváltozhat.

2010. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

koszonom kedves utolso h mellem partoltal igaz h nem vagyok magyarorszagi hanem szerbiai vagyok.


a baratomat nagyon szeretem de hosszu tavon gondolkodva jovo nincs. A masik srac egy idoben udvarolgatott de elutasitottam most viszont beszelgettunk s elmondta h ujra erez irantam.


Nem tudok donteni h kit valaszak



ja es az s az ut hazaig elhoz s akkor muthatatom be a szuloknek azt ugy lehet ertelemezni h haza visz es vissza visz magahoz s amikor ugy dontottok akkor bemutathatom a szuloknek

2010. okt. 8. 18:39
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én elsőre értettem, amit írtál. Van egy orosz barátnőm, egyetemet végzett tanárnő, ő beszél hasonlóan. 20 éve van Mo-n, de nem tud jobban megtanulni beszélni magyarul. Angolul igen.

Ebben a kérdésben pedig neked kell döntened. Ha van kedved levelezni, írjál a címemre.

2010. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!