Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit valaszak? Nehez az elore...

Kit valaszak? Nehez az elore lepes.

Figyelt kérdés

Van egy jelenlegi baratom akivel 2 eve egyutt vagyunk jobban roszban egyutt voltunk. tobbszor felhozodott a hzassag is de ki jelentette mindig h gyerek nem kell neki.

Van egy masik fiu aki regota akar engemet , hosszutavu kapcsolatot akar amibol hazassag lenne de egyelore tavkapcsolat lenne, de amikor beszelgettunk mondtam h elintez nekem van lakas , lesz jo munkahely az oviban(ovoneni vagyok itthon) s az ut hazaig elhoz s akkor muthatatom be a szuloknek


Mit csinaljak mert nem mondhatom a baratomnak h most elhagylak masert, milyen dontest hozzak.


2010. okt. 7. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon nehéz.Szereted a párodat?Jobb lenne neked nélküle?
2010. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Septimius ***** válasza:
90%
Bocs a szemétkedésért, de ilyen helyesírással vagy óvónéni? Akkor inkább otthon maradok a gyerekemmel -_-
2010. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Kissé zavaros. De kit is szeretsz valójában? Mert mind a kettőt nem szeretheted!


Ezt kellene tisztázni. Ha számodra fontos a gyermek, akkor egyértelmű, hogy kit kell választanod, de szerintem nem szabadna ennyire előre rohanni, előre tervezni.


Légy azzal, aki szeret téged és te szereted őt, s aztán majd kialakul. Nem tudhatod, hogy mikor akar feleségül venni, egyáltalán el akar-e venni.

2010. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis melyiket szereted? Ebből a leírásból egyikről se derül ki, hogy szeretnéd, legfeljebb hogy ők téged. Mindenesetre várj még a házassággal. De aki nem akar gyereket, azzal biztos nem kezdenék, téged nem kárhoztathat gyerektelenségre.
2010. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én a mindent megadnára tippelek
2010. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
remélem, hogy az oviban nem ilyen összefüggéstelenül beszélsz a gyerekekhez, és nem mondasz olyat, mint pl. hogy "felhozódott".
2010. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a részt nem értem:

s az ut hazaig elhoz s akkor muthatatom be a szuloknek

Ez elmagyarázná Valaki? :)

2010. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiket sem szereted.
2010. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát majd elmegy a másik pasihoz az majd haza viszi és a kérdező majd akkor bemutatja a szüleinek:D

Én így értelmezem.

2010. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly válóok az, ha az egyik akar gyereket, a másik nem.
2010. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!