Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom utál és csak...

A családom utál és csak csicskának használ?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 18 éves srác vagyok, és azt vettem észre hogy a családom úgy a hétköznapokban nem nagyon törődik velem, le sem szarnak, de mindenben valaki valamilyen segítséget kér.

Például, ha akármilyen problémájuk van telefon, laptop, tv, ügyintézés, valaminek utána kell nézni, vagy valami munka van, vagy tesómnak házifeladat, akármi...

De miután kész mondanak egy annyit hogy "kösz" és faképnél hagynak. Ha nem szólnék hozzájuk hozzám sem szólnának azon kívül hogy "Szia".


Lehet meguntak egyszerűen? Mert én nem vagyok olyan mint a korombeli, hogy eljárkálok mindenhova, beba*ok, szexelek, bulizok meg hasonlók. Egyszerű otthonülős típus vagyok. Egyébként tanulok még.


2023. márc. 29. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Kezdj el készülni az önálló életre szerintem.
2023. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
"Tanulj meg nemet mondani, és nyíltan kommunikálni. Ne az legyen csak, hogy "beszélgetni próbálsz", hanem konkrétan mondd el nekik egyesével is meg amikor együtt vannak, akkor is, ne csak egyszer, hanem többször, ha kell, hogy mit szeretnél, mi az, ami nem esik jól, hogy érzed magad tőle, stb., ahogy itt leírtad nekünk.
2023. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire örultem volna,ha nekem lett volna egy ilyen fiam.

Akinek van, az pedig nem becsuli meg:(

2023. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, mit vársz ? Nincs veled gond, mindent megteszel, amire kérnek, magyarán a dolgok rendben vannak. Emellett nem találtad fel az örökmozgót , amiért örökké csodálni kéne téged és a kedvedben járni. A családok zömében ez a dolog így működik, mindenki végzi a saját dolgát és láthatóan nincs igényük arra, hogy együtt valamit mókázzanak, játsszanak, legyen sok közös program. Mert érezhetően neked tulajdonképpen ez hiányzik, de akkor neked kell lépned ebben a dologban.
2023. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!