Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálgatja a stílusát? Vagy...

Próbálgatja a stílusát? Vagy mi baja a lányomnak?

Figyelt kérdés
van orr piercingje,és kb. két hete csináltatott az ajkába is egy karikát. tetoválást is akar. oldalra fésüli a haját(ezzel nemis lenne gond csak szinte nem lát tőle),cigizik,néha csajosan,néha pedig emosan öltözik.
2010. okt. 7. 15:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Majd kinövi. Egyébként ha hiszed, ha nem, megtilthatod neki, hogy tetoválása legyen, egészen 18 éves koráig. Felnőtt korában meg majd néz, hogy az arca tele van lyukakkal, meg van egy béna tetkója, amit azóta megutált...
2010. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk hány éves a kiscsaj és itt osztjuk az észt! ès ha már elmult 18???
2010. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Biztos kinövi, de próbálnám lebeszélni olyan dolgokról,a mi végleges, pl tetkó. Sajnos ez a mai trend, de idővel mindenki kinövi. Az egyetemen általában ez már nem divat, hanem ciki.
2010. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
41%

adsz neki 2 pofont, és mindjárt elmegy a kedve az ilyesmitől

megmondod neki hogy 18 éves koráig te parancsolsz neki és ha utána még nálad lakik, és nem száll be a rezsibe meg a kajába szóval ha te tartod el, akkor nem csinálhat magából bohócot, vagy ilyen idióta majmot mint ezek az emósok

megmondod neki hogy minden szart kiszedet magából vagy elmehet a háztól

én ezt tenném, jól írták az első oldalon, nem értem miért lett lepontozva, azt írták, hogy nincs megnevelve

és teljesen igaza van, de mért lett lepontozva...?

2010. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
53%
két 3 atyai pofonnak szerintem most jött meg az ideje
2010. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Most ez a menő, nem kell megijedni, semmi értelme mindegyik azt hiszi, hogy az olyan jó. A piercing sztem természetes ma már, fülbevaló se zavar senkit akkor pont az miért, miben lenne más? A tetoválásra majd ráb*szik később, de rájön Ő baja. A cigi meg már koránt sem olyan menő, mint ahogy sokan azt hiszik. Nincs rászokva csak így akar beilleszkedni.
2010. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nyugi kinövi. Én is katasztrófa voltam tinikoromban. Ma már midnen rosszat elhagytam, kivéve a cigit. Lehet menőzésből kezdtem, de rászoktam. De nem igazán van mit csinálj, én 4 évig titkoltam a szüleim elől és nem jöttek rá. HA akarja úgyis cigizik.
2010. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
igazából ha a szüleid nem cigiznek, akkor simán megérzi a ruhádon
2010. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!