Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálgatja a stílusát? Vagy...

Próbálgatja a stílusát? Vagy mi baja a lányomnak?

Figyelt kérdés
van orr piercingje,és kb. két hete csináltatott az ajkába is egy karikát. tetoválást is akar. oldalra fésüli a haját(ezzel nemis lenne gond csak szinte nem lát tőle),cigizik,néha csajosan,néha pedig emosan öltözik.
2010. okt. 7. 15:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

15:%5 , akkor nem ebszéltél még az én anyámmal:D negyven elmút, de néha olyanokat mondd besz*rsz:D

kérdező: hát kinövi majd,,,,divatol, hagyhdcsak. Hogy cigizik az rossz, de nem tudsz velem it icsnálni. ha akarja ugyis fog.

2010. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
És hagyod neki, hogy cigizzen? Nem semmi anya vagy... :/
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
ha valaki ilyen korban cigizik azt nem nagyon lehet lebeszélni. az "elijesztést" azelőtt kell mielőtt elkezdi, hogy el se kezdje. utána már nem tudod megtiltani a gyerekednek.
2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Mert ha nem hagyná, hogy cigizzen? Mi változna? Annyi, hogy titokban csinálná! Akkor meg már inkább tudjon róla, hol jár és mit csinál.

Tényleg ki fogja nőni, ennyi idősen én is szörnyű voltam, csak a baj volt velem, de a tinikoron át kell esni.

Beszélgess vele sokat, de ne kérd számon, ne told le, csak érezze, hogy fontos neked és hozzád bármikor fordulhat. Ha lehet, ne veszekedjetek. Túl fogjátok élni, pár év múlva már ő is röhögni fog, mikor visszagondol saját magára.

20/L

2010. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
azért lehet, hogy a nevelés sem volt az igazi, én is 15 éves vagyok, és eszembe se jutnak ilyen dolgok... tudom, a legtöbb ennyi idős ilyen, mint a te lányod, de azért nem az összes. Na, ők miért nem csinálnak ilyeneket?
2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Minket még neveltek, és így nem is bagóztunk. Persze aki mindent ráhagy a gyerekére, abból lesz ilyen bagós, drogos kis lotyka.
2010. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A lányod még a jobb verzió.

Nálunk a suliban kb 3 csoport van: a drogosok, a p*csák és a stréberek.

Szerintem örülj, amíg nem drogozik .. Hidd el sokan így kezdik, és pár év múlva napi szinten fű, a komolyabb dolgokról nem is mondok semmit..


Ja, és higgyétek el, az igazat mondom, minden itt történik a szemem előtt ;) 9.esek kb naponta szívnak, suliban spuriznak..


15/L

2010. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Egy gyermek az probalkozik, de a Szulo az, Akinek talpon kellene maradnia es erosnek kene lenni, es fegyelmet tartani.

Nem kellett volna megengedned ezeket a karikakat, de a dohanyzast sem, mivel ezek kihatnak a gyermek szemelyisegere.

Valamikor azt mondtak, hogy hadd sirjon a gyermek ma, meg mindig jobb, mint a Szulo sirjon egy eleten at!

2010. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Majmolja a többieket, mert úgy tud jól beilleszkedni, csak ennyit csinál :)
2010. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha magától nem jön rá arra, mit cselekszik?
2010. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!