Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálgatja a stílusát? Vagy...

Próbálgatja a stílusát? Vagy mi baja a lányomnak?

Figyelt kérdés
van orr piercingje,és kb. két hete csináltatott az ajkába is egy karikát. tetoválást is akar. oldalra fésüli a haját(ezzel nemis lenne gond csak szinte nem lát tőle),cigizik,néha csajosan,néha pedig emosan öltözik.
2010. okt. 7. 15:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Hát inkább emos mert számomra a tetko és ajakpiercing egyáltalán nem csajos.
2010. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves a lányod?
2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
83%
kb 14-15 évesre tippelem... én ugyanez voltam az összes barátnőmmel... de kinőttük :D kb 16-17 éves korunkra mindnyájan normálisak lettünk, tanultunk rendesen, én leszokam a cigiről és kivettem az összes piercingem!!! és nagyon örülök, hogy anno anyukám megtiltotta a tetoválást... most valószinüled egy ocsmány halálfej vagy valami díszelegne ahomlokomon... :D szóval szerintem a tetkót semmiképp ne engedd meg neki, mert a pircinget ki lehet venni, viszont a tetkót nem! ...
2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre,ne törödj vele,majd elmulik.Igen,próbálgatja....eltaláltad.Ha beleszólsz csak rosszabb lessz.A cigi nem valami jó,de hagyjad.Amig nincs drog meg alkohol,meg nem terhes addig nincs gond.Megpróbálhatsz finoman beszélni vele,de szerintem nem mégy vele sokra,a mai fiatalok nagyon makacsak! 36/nö,egy 15 éves lány anyja
2010. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A legtöbb 14-15 évesnek ez a heppje.
2010. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:

szerintem sem nagyon mész vele semmire!.. viszont az előző válaszolónak: ne hidd, hogy nem isznak!!.. 14-15 évesen már... pfúú.. ne tudd meg.. a fű is nem ritkán benne van a pakliban... nem ijesztgetés képpen... én átéltem... egy ideig (kb egy éven keresztül) nagyon züllöttünk a haverjaimmal... pont ilyen 15 éves korom körül.. minden hétvégén ittunk, kocsmáztunk, füvet szívtunk.. de aztán rájöttem magamtól, hogy ez nem jó. Összejöttem egy fiúval, mikor a 16-ot töltöttem, ő 4 évvel idősebb volt nálam.. és megváltoztam, többé nem csináltam ilyeneket... és az a kapcsolat egyébként azóta is tart... szóval szerintem ha esetleg a lányod egy idősebb fiúval kezdene, azt ne tiltsd meg neki, ha normális a srác, mondjuk csak azért, mert idősebb 4-5 évvel.. nagyon sokszor ilyenkor jön meg a lányok esze :)

(18 / L)

2010. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Csak nincs rendesen megnevelve.
2010. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
kinövi, túl fogja élni.
2010. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 LittleFairy: válasza:
és hány éves??
2010. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

hát szerintem egy szülő nem fogalmaz így, az én szüleim speciel nem használják az "emo" szót:D mert hozzájuk nem jutott még el:D

szerintem ez kamu

2010. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!