Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem vagyok fontos...

Lehet, hogy nem vagyok fontos a férjemnek?

Figyelt kérdés

15 éve élünk együtt és 12 éve vagyunk házasok. Van egy 12 éves és egy 5és fél éves fiúnk. Férjem sokat dolgozik, reggel 9-től 6 óráig.Nem tudom eldönteni, hogy azért mert ezt elvárják tőle, vagy egyszerűen ott sokkal jobban érzi magát, de sokszor még 7 és 8 óra között is bent van a munkahelyén. Persze haza már olyan fáradtan ér, hogy már semmibe sem tud besegíteni, sőt beszélgetni sincs kedve. Így a háztartás és a gyerekekkel való foglakozás teljesen rám marad. Pedig én is dolgozom teljes állásban reggel 8-tól fél5-ig. Magamra már semmi időm nem jut.

A furcsa számomra, hogy napközben sohasem hív fel, ha én hívom, gyakran előfordul, hogy nem veszi fel a telefont. Ha szépen kérem, hogy változtassunk valahogy az életvitelünkön, azt meg sem hallja, ha pedig vitába torkollik a kérésem, akkor közli elege van belőlem.


2010. okt. 7. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem vagy neki fontos. Ha szeretne téged és érdekelné a családja, nem így viselkedne. Lehet, úgy gondolja túl sokat foglalkozol a gyerekekkel és vele keveset, vagy elhanyagoltad magadat,nem vagy kívánatos számára, nem szerveztek már közös programokat kettesben. Nem tudhatom, de ezek jutottak most eszembe.
2010. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Azért kérdezd meg a főnökét, hogy tényleg a munkahelyén van-e este hatig.
2010. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Kimondta, elege van belőled, és valószínűleg helyesen érzed, hogy ezért nem szívesen jön haza.

Velem és a volt párommal is ez volt. Amint hazajöttem, máris rosszkedvvel fogadott, mindig volt egy kis összekapás. Komolyabb veszekedéseink is voltak, amik mindig hétvégére estek, így a pihenőidőm is gyomorideggel telt. Végül már alig vártam a munkaidőt, és olyan későn jártam haza, amilyen későn csak tudtam. Minden túlórát elvállaltam, egészen felfrissültem. De mégis haza kellett menni idővel, és ugyanaz a nóta.. Mikor végre kidobtam, az az előnye lett a sok túlórának, hogy összegyűlt egy csinos összeg. :)

2010. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Elhidegültetek, és neki már mindenütt jobb, mint otthon.Nem sok reményt látok a dolog jobbra fordulására.Én gyanakodnék arra is, hogy megcsal.
2010. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, hogy mélyponton a házasságotok.

Ami viszont fura, hogy elvárnád, hogy hívogasson nap közben. Minek? A felesége, a társa vagy, nem a tulajdona és ő sem a te tulajdonod. Tök fölösleges felhívni (zaklatni!!! munkaidőben) a másikat. Tartsd tiszteletben a munkáját, meg azt, hogy akkor éppen nem veled foglalkozik. Természetesen ha van valami fontos, amit meg kell beszélni (beteg a gyerek, korábban kell hazamenni, közbejött valami), akkor igen, fel kell hívni a másikat, a telefon erre való. Nem bájcsevegésre munkaidőben.


A besegítés... bármilyen fáradt, te is az vagy. A házimunkát két normális egyenrangú ember addig csinálja, míg el nem fogy, és utána együtt pihennek. Nincs én munkám, te munkád. Nem mentség, hogy fáradt.


Ha viszont elege van belőled, és nem szívesen jár haza, mert csak a veszekedés megy, azon nehéz lesz változtatni.

2010. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

ha tisztán igaz, amit írsz, akor nem vagy fontos neki.

De ez nem jelenti azt, hoyg megcsal.

lehet, hoyg ő is érzi az elszürkülést és tudod a pasik struccpolitika hívők. nem érzi jól magát otthon.

ne öntsd a nyakába a gyerekeke jegyeit, a számlákat stb. minden várhat, ha akrsz nála még "valamit".

nagyon óvatosan, , lassan építsd fel az új rendszert.

ha hazajön várd valamimolyannal, ami nem szhokványos. pl. rögtön vaalémi finom étel, vagy ha amúgy enni szokott amikor megjön, akkor dícsérd meg, hoyg a hosszú nap ellenére jól néz ki, vagy kérdezz rá, milen deot is használt reggel, mert jó az illata... vagy gondolj ki valamiket, amire ő "vevő"

szex van?,

ha van nem nagy a baj

ha nincs ott is kell egy kis "frissítés", ha tényleg akarod őt.

vannak ötleteim, de ha írsz privit, hoyg mi is a helyzet, akkor megírom mik az én ötleteim, amik nálam beváltak.

voltak már kátyúink ugyanis.

2010. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy nem vagy számára fontos és a gyerekek sem
2010. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elege van belőletek nem csak érzteti de ki is mondta ,inkább a melóhelyén dekkol csak otthon ne kelljen vgeletek,bár lehet hogy este már egy másik nővel van,de innen nincs már visszaút szerintem ,lehet hazudni becsapni magadat,de ez veszett fejsze nyele,én párommal is hasonló volt,felvettem szexy uj fehérnemüt hátha... a válasz az volt,hogy menj arrébb nem látom a tv-t volt akkor tovább léptem,mert már nekm volt megalázó hogy csak házicseléd vagyok és akkor feküdtle velem ha másik nem ért rá...Ez veszett fejsze nyele...
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva elhidegülésről szerintem a részéről nincs szó. Sőt, miután hazajött és esetleg kialussza magát, igenis igényli, hogy foglalkozzak vele. Csak én már a fáradtságtól ki sem látok sokszor. A háztartás, a gyerekek és a munka egyedül sok nekem. Segítségre nem számíthatok. Ő pedig úgy gondolja, hogy az este számára már inkább csak a pihenésről szólhat. Pedig még ott a gyerekek esti ellátása, a főzés. Sőt sokszor a gyerekeket nyűgnek éli meg. Tényleg nagyon aktívak a srácok és maximális figyelmet és törődést igényelnek. Csinosnak és okosnak tart, másoknak büszkélkedik, hogy milyen klassz családja van. De a teendőket szinte kívülállóként nézi.
2010. okt. 7. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért gondolja mindenki, hogy már nem vagytok neki fontosak? Nem is tudnak semmit! Miért gondolja mindenki, hogy az ember annyit dolgozik, amennyit akar? A mai világban meg kell becsülni a munkahelyet, és igenis sokat kell dolgozni. nem hiszem, hogy azért mert haza sem akar menni. És ha ennyit dolgozik, tök érthető, hogy fáradt mindenhez! Több megértés kellene részedről is, mert ő értetek dolgozik ennyit, a családért! A telefonálgatást pedig nem minden pasi igényli és nem minden munkahely értékeli. Az pedig, hogy nem a munkahelyén lenne, csak egy buta feltételezés, hiszen nem adott okot a gyanúra, ha jól értelmezem. Örüljön mindenki, akinek 8 órát kell dolgoznia egy nap, és biztos a munkahely így is! Azért van elege belőled, mert nem elég, hogy agyon dolgozza magát, még cseszegeted, pedig nem tud mit tenni, ha el akar benneteket tartani.
2010. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!