Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van valami gond? Nem értem

Velem van valami gond? Nem értem

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég kényes kérdés, de mivel nem tudok rá megoldást, ezért felrakom ide, csak kérlek titeket hogy értelmes válaszokat írjatok.

Szóval a párommal már lassan több mint 5 éve vagyunk együtt, és 3 éve házasként.

Mostanában felmerült a családalapítás gondolata. A férjem nagyon szeretne gyereket, én pedig, hát nem vagyok annyira ellene, de nem is lelkendezek az ötletért. Félre ne értsétek, nem a gyerekkel van a problémám, csak egyszerűen, nincs mit szépíteni, rettegek a szüléstől.

Próbáltam erről a férjemmel beszélni, de ő csak azt hajtogatja hogy nem lesz semmi gond, én viszont még a gondolatától is remegek.

Szerintetek mi lehet a baj velem?

Kicsit szégyellem is magam, emiatt a párom előtt, de egyszerűen nem tudok mit tenni.

Van erre valami megoldás?

26/N



2023. márc. 13. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj ez. Én is így voltam annak idején. Pedig 2x is mentettem spontán szültem természetes úton. Tudod amikor benne vagy,szóval amikor kismama vagy egészen másképp látod a terhességi,legfőképp a vége felé. Teljesen pszihozisban vannak olyankor a nők. Én rettegtem hónapokon át,amikor ott volt az idő nem érdekelt más,csak túl akartam lenni rajta. De amíg kételyek vannak benned,nem állsz készen,addig ne erőltesd mindennek meg van a maga ideje.
2023. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én magától a szüléstől féltem és ezért császár lett. 8 éve nem kellett hozzá magankorház.
2023. márc. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezért lett császár, mert a sima szüléssel úgy beszarattak… a császártól amúgy is féltem, már azon gondolkoztam, hogy valahogy meggyőzöm az orvosomat, hogy inkább altatásba csinálják meg. De végül nyilván császár lett. Nem volt annyira vészes mint gondoltam. Az évek megszépítik az élményt, de én is úgy gondolom, hogy ha majd nem félsz ennyire akkor ráértek “nekiállni” 😊
2023. márc. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell aggódni, nagyon ritka, hogy bármi baj történik. A kórházakban az emberek általában az ott elkapott fertőzésekbe halnak bele, nem az esetleges szülési vagy műtéti komplikációkba.


Öcséméknél most lett meg a 4. gyerek, egyiknél se volt semmi gond. ;)

2023. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta hülyeség gyereket vállalni, semmi jó nincs benne. Ilyen pasival meg nehogy vállalj, minden nehézség rád fog maradni, szolga leszel.
2023. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Fogadj orokbe/legyel neveloszulo.
2023. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek görcsösen akarni a szülést, meg úgy eleve az egész terhességet, annak ellenére, hogy szereti a gyerekeket. Van más alternatíva is.
2023. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, kicsit megnyugtattatok :)
2023. márc. 16. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!