Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi volt a gond azzal, amit...

Mi volt a gond azzal, amit mondtam? Mert egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

Rám írt a srác társkeresős és az üdvözlés után rögtön kérdezte, hogy találkoznék-e vele a héten, mert élőben minden lejön egyből. Ezzel egyetértek és mondtam neki, hogy a héten nem jó, mert nem leszek a városban, de jövő héten, ha jó neki, akkor szívesen találkozom vele. Erre kiröhögött, hogy gondolta, hogy ezt mondom és lerázott, hogy szia. Én így pár pillanatig nem is tudtam reagálni, de írtam neki, hogy nem valami lerázós duma volt, nem ott élek és a héten nem megyek oda, de a jövő héten több napot is ott leszek.

Alapjáraton amúgy minden héten fel kell mennem, de most pont nem. Már tervezek költözni, de még kell egy kis idő, még gyűjtögetek kicsit. Szóval nem értem ezzel mi volt a gond? Ha nem akartam volna vele találkozni, akkor nem ajánlottam volna fel azonnal és kérdeztem volna rá a jövő hétre. Meg ha rámegy a profilomra ott a távolságot is kijelzi, szóval egyértelműen meg lehet állapítani, hogy nem hazudtam. De amúgy is, ha ott is élnék is lehetne annyi dolgom, hogy nem érek rá találkozni vele, vagy üzleti úton is lehetnék akár, amiért éppen nem vagyok ott. Szóval nem értem ezzel mi volt a probléma.



2023. jan. 30. 14:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gondolom ott ez a szokásos szép lerázó duma ami nem sértő. Biztosan egy párszor járt már így és következtetett belőle, hogy ez is kapufa. Egyértelműen ez a lényege, nem az amit írni fognak, hogy kisgyerekes viselkedés, éretlen stb.. Nem húzza tovább az idejét.
2023. jan. 30. 14:48
 2/14 anonim válasza:
Találkoztál egy elmeháborodottal és még mindig azon pattogsz, hogy mit miért csinál? Nem tudtad, hogy a bolondok, gyogyósok tettei nem logikusak és nem érthetőek?
2023. jan. 30. 15:02
 3/14 anonim válasza:

Jobban jártál, hogy nem találkoztál egy ilyen türelmetlennel, ne bánd.

Egyébként valószínű, hogy lerázásnak gondolta.

2023. jan. 30. 15:05
 4/14 anonim válasza:
Szerintem ő maga sem tudta, hogy mit csinál. Én eleve nem írnék egyetlen ismeretlen nőnek sem olyat, hogy már azonnal találkozzunk, ha még nem is beszélgettünk, és ha nő lennék, és valaki ilyet írna, kapásból nem is foglalkoznék vele. Bár férfi vagyok, de nekem is kell azért valami kis előzetes beszélgetés, hogy legalább nagy vonalakban megtudjam, kicsoda-micsoda a másik, érdemes-e egyáltalán elutaznom stb.
2023. jan. 30. 15:06
 5/14 anonim válasza:
Te kérdező. Az fel sem merül benned, hogy ha őfelsége a pasi akar valamit, akkor szépen utazzon el ő hozzád? Ezt nálunk úgy hívják, hogy meleg pina házhoz jön...és qrva ciki! Ingyen prosti, akihez még el sem kell utazni, mert ő jön!
2023. jan. 30. 15:08
 6/14 anonim válasza:
Nem megérteni kell, elfogadni. Te nem csináltál semmit rosszul, a srác meg csinál, amit akar, ennyi az egész. :)
2023. jan. 30. 15:18
 7/14 anonim válasza:

Szerintem ez azt bizonyítja, hogy megspóróltál magadnak időt, és "szenvedést", mert a normális pasik nem csinálnak ilyet.

Találsz jobbat is ;)

2023. jan. 30. 15:20
 8/14 anonim válasza:

Azzal, hogy egy beképzelt pöts, aki elvárná, hogy első szóra ugorj neki, és hagyj ott mindent a kedvéért.

Ne bánd, hogy megszabadultál tőle.

2023. jan. 30. 15:28
 9/14 A kérdező kommentje:

#1. Lehetséges, hogy így van.


#2. Nem találkoztam még olyannal, aki megsértődik azon, hogy nem jó egy időpont. De igazad van.


#3. Hát elég hülyén gondolkodik akkor, hogyha annak vette. Ha van felajánlva másik időpont.


#4. Én is furcsáltam, senki nem dobta még azt be, de úgy voltam, hogy végülis igaz, élőben azonnal észrevesz az ember mindent. Neten sokan teljesen másak, így úgy voltam, hogy miért ne találkozhatnák és sétálhatnánk.


#5. Neked nem tudom honnan szökkent az agyadba az a gondolat, hogyha valaki találkozik valakival, akkor azok egyből dugni mennek. Ha alapjáraton ott vagyok a városban, akkor nem látok semmi kivetnivalót abban, hogy találkozzunk. Nem sikerült értelmezned amit írtam, hogy csak akkor találkoztam volna vele, mikor amúgy is fent vagyok mert dolgom van ott, és nem pedig azért megyek, hogy találkozzak vele? Nyilván én is így vagyok, ha akar valamit akkor mozduljon meg, nem én fogok neki külön rohangálni, ezért is mondtam neki másik alkalmat, ami meg már nem tetszett neki.


#6. Elfogadtam, csak még sosem volt ilyen velem. És őszintén nem értettem, hogy mi rosszat mondtam, mert nem voltam tahó. De most már értem, valószínűleg tényleg lekoptatásnak vette, vagy zavarta, hogy nem ugrok és rohanok vele találkozni.


#7-8. Igen, örülök, hogy megspóroltam ezt.

2023. jan. 30. 15:54
 10/14 anonim válasza:
Jobban jártál így szerintem. Legalább az időd sem fecsérelted rá.
2023. jan. 30. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!