Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mert egyedül...

Valaki segítsen, mert egyedül nem bírom megoldani?

Figyelt kérdés

Tanácsodat szeretném kérni a következő dologról: A párommal 6 és fél évig boldog kapcsolatban éltünk idáig. Két gyönyörű kislányunk van, azonban másfél héttel ezelőtt lebukott, hogy mással chat-el, és viszonyt akar kezdeni. Kérdőre vonásom után bevallotta, hogy Ő már régóta nem szeret engem úgy, ahogy kellene, és bizony sokszor megcsalt alkalmi kapcsolatokkal, és hivatásosokkal. Ennek ellenére én a mégis meg szeretném tartani, a szerelmét visszahozni magam miatt, és a gyermekek miatt.Megbánás nem látszik rajta azért, amit tett. Kérlek segíts nekem, hogy változtassam meg a szemléletmódját, hogy újra szeretni tudjon Engem!

Nagyon köszönöm előre is a segítséget.


2010. okt. 6. 08:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ami a legtöbb lehet, az a barátság. Hogy nem haragszotok egymásra, nyugodtan megbeszélitek, és mindenki keresi a boldogságát máshol. Nincs ezzel gond, de hát gondolkodjál. Ez a férfi nem szerelmes beléd régóta. Talán az elején tetszettél neki, de aztán hamar kiderült hogy nem te vagy álmai nője. Sajnos ez a helyzet. Van ilyen, csak gondolom hamar jöttek a gyerekek, hát maradt. De nem is bánja amit tett, és púp vagy a hátán ilyen szempontból, ezt nyilvánvalóvá is teszi. Ha a fejed tetejére állsz akkor se fog többet nőnek tekinteni. Ezt be kell látnod, és erről ő sem tehet. Szóval ha nem tudjátok megoldani, akkor legjobb ha lakótársak lesztek, barátok. Szerintem ez a maximum.


De azért tudnod kell, hogy a férjed előbb utóbb szerelmes lesz másba, és akkor lelép egy pillanat alatt. Különösen, hogy bevallott már mindent, így nincs is lelkifurdalása. Ha okos akarsz lenni, te is mást keresel amíg lehet. Ha egyáltalán vágysz romantikus kapcsolatra. mert lehet hogy nem. Akkor meg minden jó ahogy van.

2010. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
A gond ott van, hogy nem bánja. Te nem tudod egy másik felnőtt ember érzelmeit megváltoztatni. Szerinte helyes, amit tett, nem zavarja, te és a gyerekek min mentek át. Amit tehetsz-ha belemegy, bár kétlem-, hogy párkapcsolati tanácsadóhoz fordultok. De ehhez Ő is kell. És ha helyre is jönnek a dolgok, meddig nem kezd ki egy újabb r..nccal?!Kell ez neked?!Ezen gondolkodj el.
2010. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!