Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mert egyedül...

Valaki segítsen, mert egyedül nem bírom megoldani?

Figyelt kérdés

Tanácsodat szeretném kérni a következő dologról: A párommal 6 és fél évig boldog kapcsolatban éltünk idáig. Két gyönyörű kislányunk van, azonban másfél héttel ezelőtt lebukott, hogy mással chat-el, és viszonyt akar kezdeni. Kérdőre vonásom után bevallotta, hogy Ő már régóta nem szeret engem úgy, ahogy kellene, és bizony sokszor megcsalt alkalmi kapcsolatokkal, és hivatásosokkal. Ennek ellenére én a mégis meg szeretném tartani, a szerelmét visszahozni magam miatt, és a gyermekek miatt.Megbánás nem látszik rajta azért, amit tett. Kérlek segíts nekem, hogy változtassam meg a szemléletmódját, hogy újra szeretni tudjon Engem!

Nagyon köszönöm előre is a segítséget.


2010. okt. 6. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem is egyszer és még nem is bánja?Nem fogod visszabolonditani már magadba.Fogadd el a tényeket és hagyd el.
2010. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy a gyerekek felügyeletét nem tudom megoldani nélküle.

Meg egyelőre úgy érzem, képtelen vagyok új életet kezdeni.

Nekem Ő volt az életem!

2010. okt. 6. 08:54
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
próbálj meg te megváltozni, én is ezt teszem épp...ez két emberen múlott, nem csak a férjed hibája
2010. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha erőszakkal változtatni akarsz máson, az már régen rossz..


Eső után köpönyeg..


Felesleges kapálódzás lenne fuldoklás közben. Hasznosabban is pazarolhatnád az energiád, mintsem olyan szekér után fuss, amely már rég elment.


A gyerekeknek meg jobb, ha szétváltok, semmit elkezdődjön a huza-vona...


Szerintem.

2010. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta, ad még egy esélyt a kapcsolatunknak...

Mit tehetnék én érte, hogy sikerüljön?

Nem akar mindenáron elhagyni....

2010. okt. 6. 09:04
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne félj az újrakezdéstől! :)


Valóban felesleges olyan szekér után futni, ami már nem vesz fel.


Inkább amit érdemes megfontolni: egy kapcsolatot mindkét fél tönkre teszi.


Szerintem amit tehetsz: átértékeled, hogy szerinted Te mit rontottál el, Neked - önmagadban! - mit kell megváltoztatnod és ez szerint tovább élni a SAJÁT életed.


Nagyon nehéz újrakezdeni - főleg két gyermekkel, jól tudom -, de hidd el, a lurkók számára ez a lehető legjobb megoldás.


Lehet, hogy az apjuk nem lakik velük, de ettől ő nekik még lehet vele jó kapcsolatuk, megegyezés alapján akár egy héten többször is, vagy naponta találkozhatnak. És egy ilyen élet sokkal kevésbé sérülést okozó, semmint hogy kényszerből együtt maradjatok és elkezdődjenek a viták, a görcsös próbálkozások, stb. Szerintem az utóbbi sokkal jobban megviselné a gyerekeket.


A gyerekek eltétele pedig... Időszakosan a szülők, barátok biztosan segítenek majd - esetleg az apával a különéléstől függetlenül a gyermekek ügyében segítséget is kérhetsz, aztán előbb-utóbb úgyis újra kezdheted a szőke herceggel.


Nehéz döntés, tudom, de így külső szemmel az eddigi információk alapján én ezt Tudom javasolni Neked, mint egy barát, aki kívülről látja a helyzetet, amiben benne vagy.


Ölellek, szép napot, boldog jövőt mindnyájatoknak! :)

2010. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem akar elhagyni, akkor kezdjétek egy nagy, őszinte beszélgetéssel!!!


Mindenképpen üljetek le és beszéljétek meg a problémákat, amik ide vezettek és kompromisszumokat is kössetek!


Ez után csupán időre van szükségetek, hogy az új, megbeszélt dolgokra átszokjatok.


Te, mint nő mindemellett próbálj meg kicsit felpezsdülni, felpzsdíteni őt is. Csinálj úgy, mintha először látnátok egymást, ismerkednétek, stb. Csípd ki magad otthonra, csak úgy, csak Neki, vigyél életet, szokatlant, pimaszt a hétköznapjaitokba! :))

2010. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Amikor ilyen oszinten eltudtok errol beszelgetni, akkor talan azt lett volna a legfontosabb, hogy indokolja meg, hogy miert nem erezz mar irantad, mivel ezt pl. nem irtad le, de eltudom kepzelni, hogy tudomasod van errol.


Gondolkozz el, es menj vissza az idobe, es fedezd fel, keresd meg azokat a valtozasokat es tulajdonsagaidat, ami esetleg kivalthatta a ferjedbol ezt az erzest, miben valtoztal meg?


Ha a ferjed nem tudja ezt a viselkedeset megindokolni es Te sem erzed azt, hogy megerdemelned ezt, akkor felejsd el ezt az embert, mert nincs ertelme, hogy orlodj egy olyan ember miatt, Aki mar nem akar Teged.


Kaptal meg 1 lehetoseget, de miben keri, hogy valtozz meg?


Ezt a lehetoseget meg hasznald ki es valtoztass, de tudnod kell azt, hogy miben kell valtoztatnod, ezt pedig csak Te tudhatod.

2010. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

"Ő azt mondta, ad még egy esélyt a kapcsolatunknak..."

Elég megalázó rád nézve, hogy még ő ad esélyt. Ha van benned még egy cseppnyi méltóság, akkor menj külön a gyerekekkel, mert ő sosem fog megváltozni. Még csak nem is sajnálja. Viselkedj már felnőtt nőként!

2010. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
bírom az ilyen okos költözz, válj tanácsokat, 6,5 éves házassággal, 2 gyerekkel, nem stabil anyagi háttérrel nem ugrál az ember csak úgy ki egy kapcsolatból....
2010. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!