Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik undorító módon jöttek...

Akik undorító módon jöttek össze, azok mit mondanak majd/mondtak a gyereküknek erről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egymás szeretői voltak, stb.
2023. febr. 24. 10:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%

Azért azt én is megnézném, hogy hármasban voltak, aztán a nő meg az idegen összejöttek és dobva lett a férj.

Na azt magyarázd el😁

2023. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán miért kell mondani erről bármit? :D vagy ez csak az én rokonságomban nem volt téma soha?
2023. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Majd elmondják. Ne ítélkezzetek össze-vissza. Ti is kerülhettek hasonló helyzetbe. Ha nem ti akkor olyan akit nagyon szerettek, aki nagyon közel áll hozzátok. Pl; fiatok, lányotok, testvér stb.
2023. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, mi ebben az undorító...
2023. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt mondjuk könnyebb elmesélni a gyereknek, mint azt, hogy miért látni aput minden héten másik nővel.
2023. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ezt Te erősen túlgondolod. Egy gyereknek az a legfontosabb, hogy szeretetben, békességben neveljék fel a szülei, az hogy pl hogyan jöttek össze, irreleváns.

Visszakérdeznék, azok, akik folytonos veszekedés, feszültség, állandó harcok közepette nevelik fel a gyerekekeiket, sőt még bántják is a gyerekeiket, azok mit mondanak, miért csinálják ez?

2023. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan, hogy undorító módon jöttek össze.

Ha a gyerek is lett és azóta együtt vannak, akkor a tinédzser gyereknek már el lehet magyarázni ezeket, hogy ő ne kövesse el ugyanazokat a hibákat - mert ők így jártak.


Erkölcsi normát nem csak az adhat aki amúgy kisangyalként élte az életét, ez a sérült és megkeseredett emberek életfelfogása, akik soha nem képesek kitörni a konzervatív berögződéseiktől.

2023. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%

Az én szüleimnél is ez volt a helyzet és persze tudom, hogy nem helyes és nem így kellett volna csinálni, de számomra mindig jó anya és apa voltak, szóval nem nevezném undorítónak, hiszen miattuk vagyok én is itt :D


Emellett tudom, hogy az előző kapcsolatuk nem volt valami mesés semelyikőjüknek.


23/N.

2023. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Nyolc évnyi házasság után szeretőm lett. Sajnos a házasság nem sikerült, a volt feleségem mentális problémái miatt. Egy évre rá elváltam, aztán két év múlva összeházasodtunk. Ennek 25 éve. Lett 3 gyönyörű gyerekünk és boldogan élünk. Nem érzem undorítónak a második feleségem megismerését.


A gyerekeim tisztában vannak hogy volt egy előző házasságom aminek 27 éve vége. Gyerek nem volt. Életem azon részét lezártam. Nem értem mi ezzel a bajod?

2023. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

14.47 senki nem mondta, hogy ez szép dolog, de mint oly sok minden, ez sem mindig fekete, vagy fehér. Azzal tisztában vagy, hogy legalább ugyanannyi házas nő lép félre, mint férfi? Jelen esetben itt arról van szó, hogy végülis elváltak, tehát felvállalták egymást és még a gyereküket is felnevelték.

Egy gyereket teljesen felesleges ezzel traktálni, hogy a szülei hogyan jöttek össze, mert ettől neki nem lesz jobb, ilyet csak az tesz, aki ártani akar a gyereknek. Az nem megvetendő?

2023. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!