Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéltek egy olyan nőt, aki...

Elítéltek egy olyan nőt, aki elcsábította valaki férjét? Vagy szerintetek a feleség hibája, amiért nem vigyázott eléggé a párjára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%
Elítéltek egy olyan nőt, aki elcsábította valaki férjét? Vagy szerintetek a feleség hibája, amiért nem vigyázott eléggé a párjára? .....Vagy a férj nem tudott parancsolni magának?
2010. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
86%
Írja már meg nekem valaki, legyen szíves, hogy lehet elcsábítani egy pasit, akinek minden rendben van a házasságával, halál szerelmes és imádja a feleségét!!!
2010. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le, de azért elmondom a véleményemet. Szerintem ez elsősorban a feleség hibája, mert ha egy nővel tökéletes a kapcsolat, van elég szeretet, szex, egy normális férfi nem lépne félre. Abban a kapcsolatban már nagyon hiányzik valami. Persze a férfinak sem így kéne elintéznie, hanem először megbeszélni, vagy ha nincs más megoldás, elválni a feleségtől és nem csalni a háta mögött.
2010. okt. 5. 16:03
 24/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem csak a feleség hibája. Ezt csak az uralkodó típusú pasik próbálják elhitetni és az önbizalomhiányos feleségek hiszik el. Ketten együtt hibásak!
2010. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, hogy ahova be tud valaki férkőzni, ott már vannak gondok, de azokat még lehet, hogy meg lehetne oldani... A feleségek is sokszor hibásak, elhanyagolják a férjüket, de akkor sem elfogadható az, ha valaki egy házasságot akar szétrombolni, főleg, ha gyerek van...
2010. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
50%
elítélem... attól függetlenül, hogy soha nem sikerült még senkinek elcsábítani mellőlem a páromat, hiába probálkoztak vele.
2010. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
86%

"El..egyrészt abba a nő nem gondol bele,hogyannak férfinak van felesége meg gyereke? És inkább gyerek szívja meg,és tönkretesz egy egész családot..Ha nincs családja oké,de ha van,azt nagyon elítélem.."


Nem a nőnek kell belegondolnia más helyzetébe. Őszintén szólva ha nem is ismeri a családot személyesen, nehéz lehet elképzelnie a fájdalmat, amit okoz.


A férjnek kell aggódnia a saját felesége, a saját gyerekei miatt. A saját családja tönkretétele miatt kell aggódnia. Mert ő nekik fogadott hűséget. A szerető nem ígért senkinek semmit.

2010. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
A férjé, mert két nőt is becsap.
2010. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésed eléggé sarkas és általános! Nem minden szerető tudja azt,hogy ő a harmadik és, ez bizony a férfi hibája! Van, hogy a feleség megtesz mindent mégis csalja az ura,és ez vissza felé is igaz.Vannak olyan nők és persze férfiak is akik élvezik ha foglalt személyre nyomulhatnak rá.Ez meg olyan mint a dedó.Mindig az kell ami éppen a másiknál van de csak addig kell amíg meg nem szerezi.Utána már unalmas,abba már bele sem gondolnak,hogy milyen lavinát indítanak el.Igaz ezt a csalfa félnek is tudnia kellene .De aki azt mondja ,hogy én soha nem tudnám ... az téved! Nagyon könnyű bűnbe esni,főleg olyan munkahelyen ahol nincs koedukáció.A harmadik fél felbukkanása van,hogy egyik pillanatról a másikra jön .Céges buli,hasonlók.Másnap már az ember lehet,hogy bánja de az időt már visszafordítani nem lehet. de a lényeg a jót nem kell félteni,a rosszat meg minek!
2010. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
56%

Nem elítélem, annál sokkal rosszabb: mélyen szánom, amiért ilyen szegényes lelke van. Akiben nincs annyi tisztesség, hogy ne egy nős férfival kezdjen ki, az az én meglátásaim szerint végtelenül lesajnálandó ember.


Hogy a feleség szerepe mennyi ebben, azt vitatnám.Mert ha elmúlik a szerelem, és a férfi változatosságra vágyik, akkor a feleség aztán tehet, amit csak akar, akkor is megcsalják az első alkalommal. A házastársban kellene lenni szintén annyi tiszteletnek, hogy ha másra vágyik, azt ne titokban tegye, hanem előtte tisztázza a helyzetet a férjével/feleségével.

2010. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!