Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéltek egy olyan nőt, aki...

Elítéltek egy olyan nőt, aki elcsábította valaki férjét? Vagy szerintetek a feleség hibája, amiért nem vigyázott eléggé a párjára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ítélem el. Mindenkinek a saját boldogsága a legfontosabb, a nőnek is. Próbálkozzon. Ha a férj és a feleség közt minden oké, kudarcot fog vallani. Ha meg nem, úgyis mindegy. Egy kapcsolat mindig 2 emberen múlik, ahogy mondták, nem egyen, nem a másikon, és nem is a harmadikon.


Tudjátok... szerintem úgy hűnek maradni, hogy nincs kísértés, nem nagy teljesítmény.

2010. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
63%

**az a véleményem, h ahol már egy harmadik be tud férkőzni, ott biztos, h vannak gondok,


Akik ezt a választ lepontozták, azok hogy gondolják, nagyon érdekelne! Minden a 3. fél hibája? De könyörgöm, nem muszáj félred*gni!!!!

2010. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%
Még szegény feleség a hibás,na-ne már!Ha egy házasság nem jól müködik függ mindkettötöl.De az a hibás aki férre megy,maradjunk annyiban.
2010. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%

Ismertem egy ilyen ribancot. Elcsábított egy nős,gyerekes férfit,aki elvált és elvette a nőcit,aki nem győzött panaszkodni,hogy az anyósa még udvarias vele,de az apósa állandóan szidja a fiát,amiért otthagyta a rendes feleségét,és a gyerekét. A nőnek nem lehetett gyereke,viszont a karrierje felívelt. Többet keresett,mint a férj,igaz egy másik városba kellett eljárnia.

Ott újra elcsábított egy két gyerekes családapát. Annak a felesége nem tűrte szótlanul, a munkahelyén tépte meg a szeretőt. Emiatt távoznia kellett a munkahelyérős és a városból is. A férje elvált tőle,ő pedig rövid idő múlva talált magának egy újabb nős férfit.

Undorító az ilyen nő.

2010. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
78%

**az a véleményem, h ahol már egy harmadik be tud férkőzni, ott biztos, h vannak gondok,


Akik ezt a választ lepontozták, azok hogy gondolják, nagyon érdekelne! Minden a 3. fél hibája? De könyörgöm, nem muszáj félred*gni!!!!


Én írtam, én sem értem, biztos sok itt megcsalt feleség, és úgy gondolják, h ők sosem hibáztak, csak a ringy@, meg a kedves férjük a hibás.


Engem is csaltak már meg, és én is csaltam, tapasztalatból tudom, h ott már valami nem működik, lehet szépen különmenni, vagy megbeszélni a dolgokat. Bár nem hiszek a kapcsolat újramelegítésében.

2010. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:41


Igen, de ez egy nő, nehogy már ebből a példából általánosítsunk.

Minden kapcsolat más, és sosem tudhatod, h belül kiben mi van, mi hiányzik neki, és arról miért nem beszél.

2010. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem lehet akarata ellenére elcsábitani. Férjnél vagyok. Szeretem a férjem, ő is engem. Tőlem aztán jöhet bármilyen Adonisz, nem k.rok félre, mert nem akarok, mert a férjemet akarom. Ugyanez működik forditva is. Ha teszem azt, a férjem félrelépne (ami, nagyon remélem, soha nem fog előfordulni), először összeomlana bennem minden, gyűlölném a legelején a 3.-at, mert micsoda k.rva, és nem azért mert valóban igy gondolnám, hanem mert sokkal könnyebb egy kvázi idegent gyűlölni, hibáztatni, mint azt az embert, akire az életedet is rábiztad volna. Aztán rájönnék, hogy bizony a férjem volt a szarjankó, mert vszinűleg nem pisztollyal kényszeritették a félred.gásra. Aztán arra is rájönnék, hogy én is hibás vagyok, mert 1. nem vettem észre, h baj van, 2. vmit nem tudtam megadni neki.

Szóval, hacsak nem zsarolással vette rá a férjuramat a félrelépésre ez a bizonyos 3. személy, akkor nem itélem el.

2010. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
79%
Akit el lehet vinni, vigyék! A pasikat viszonylag könnyű elcsábítani. Kevés az igazán gerinces, aki még tökéletesen is választott.
2010. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
67%

15,47-nek igaza van. Könnyebb utálni a 3-at, mint beismerni, hogy a férj félrelépett és hogy a kapcsolattal komoly gondok vannak.

Annak se dőljetek be, aki azzal védekeik, hogy "nem tudtam ellenállni, elcsábított". Nem igaz. Nem AKART ellenállni, és nagy különbség, ráadásul még a felelősséget sem képes vállalni, próbálja a másik nyakába varrni a balhét. Ez az, ami undorító.

2010. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
30%
gratulálok. aki elítéli, az le van pontozva, aki nem, az meg fel. önigazolás.
2010. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!