Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan esküvők...

Mit gondoltok az olyan esküvőkről, amiket erdőben tartanak?

Figyelt kérdés
Persze a letisztult formájú erdei esküvőre gondolok, és nem sok emberrel.
2010. okt. 5. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*tűnnek
2010. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan olyanra gondoltam, hogy az erdőben lenne, valami tisztásszerű helyen... Tehát Isten áldjon attól, hogy kullancsmezőn tartsuk... :)

Lennének fedett részek ahova be lehetne bújni ha esne az eső... Meg ahol megesküdnénk (tudjátok az a kupolaszerű létesítmény, aminek a neve istenért se jut most az eszembe), az is olyan lenne, hogy védjen az esőtől.

Továbbá akkusztikus gitár, meggyújtott (szélvédett) mécsesek... Valami ilyesmire gondoltam. :)

2010. okt. 5. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik. Mondjuk valami szép arborétumban, ahol vannak kiépített pavilonok (erre a szóra gondoltál?).
2010. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ilyesmire. :)
2010. okt. 6. 15:07
 15/19 anonim ***** válasza:

Több pont is van, ami nehézséget okozhat (ruha alja nem lesz mindennapi látvány - már ha hosszú klasszikus darab lesz, valóban érdekes lesz a magassarkúzás egy füves talajon - ha egyáltalán magassarkút választasz, a fényre, hőre érkező bogarakkal is érdekes lehet a szituáció, mikor az emberek hesegetik őket, nyáron a szúnyogok is érdekes táncot kreálhatnak még a szertartás előtt - már ha nyáron tartjátok, bár télnek nem sok értelmét látnám, stb.).

Ezektől függetlenül (elméletileg) csak egy ilyen nap van, olyannak kell lennie, ahogy szeretnétek (mindketten), függetlenül a mi véleményünktől.

2010. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.
2010. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán, van még olyan erdő, ahol lehetséges az ilyesmi? Gondolok a rengeteg szemétre, amit odahordanak ki, a hajléktalanokra, meg leginkább az erdei állatokra. Már ha vannak ilyenek. Biztosan rohadtul örülnének neki. Gondolom budit vinnétek magatokkal, mert a sok vendég nem szarhat szerte széjjel, meg áramot a zenegépnek, asztalt székeket, vagy kivágnátok pár fát. Áruld el nekem, hogy mit jelent az a "letisztult formáju erdei esküvő?"

Hogy a menyasszony is lejött a fáról?

2010. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom, egy-egy válaszoló valamely nagyvárosunk büszke lakosa lehet, akit a természeti környezet nemigen hat meg. A természetet valamilyen oknál fogva azonnal az őskorral azonosítja, és el sem tudja képzelni a világot zajosítás... bocsánat... áram és zenegép nélkül.
2010. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene. :-)

Összegyűlne az erdő összes állata, és néznének minket:-)

Esetleg egy kis mókust meg lehetne kérni, h hozza oda ő a gyűrűket :-)

Nagyon romantikus :-)

2010. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!