Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan esküvők...

Mit gondoltok az olyan esküvőkről, amiket erdőben tartanak?

Figyelt kérdés
Persze a letisztult formájú erdei esküvőre gondolok, és nem sok emberrel.
2010. okt. 5. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Tőlem mindenki ott tartja az esküvőjét, ahol szeretné.
2010. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem romantikus :)
2010. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

kullancsveszély. :D


igazából még nem hallottam ilyenről...

2010. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

még csak filmekben láttam ilyet, például a született feleségekben Susan és Mike esküvője is erdőben volt. az nagyon tetszett! szépek voltak a lampionok, a természetes környezet,a meghittség! :)


[link]

2010. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Aztán vágnak nyársbotot, és szalonnáznak egyet? :-)

Eddig nem hallottam erdei esküvőről, de jól hangzik. Persze ahogy Te is írtad, nem úgy ha agyonra van szervezve, cicomázva. Csak néhány ember, egyszerű körülmények... Nem az a nagy felhajtás, csinnadratta, umca-umca hajnalig. Azt utálom!

2010. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Klasszisokkal szebb tudna lenni, mint egy önkormányzati hazásságkötős termes. Ha meghívtok, akkor áldásomat adom a helyszínre :).
2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy elmennék egészen a magyar tengerig, és a naplementében kötném össze az életemet a választottammal.
2010. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Váuuuuuuuuuuuuu, szuper!!!



21/L

2010. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utálom a bogarakat, és mi van, ha ömlik az eső? Akkor elmarad az esküvő, vagy a tűsarkúdban tipegsz a felázott talajon? Netán túrabakancsban...?


Én szeretem a hagyományos dolgokat, de mindenki úgy esküszik, ahogy akar, lényeg, hogy komolyan gondolja és tartós legyen. :)

2010. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Az önkormányzatban tartott esküvők nekem túlságosan is futószalagosnak tűnik, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Havonta X pár ott esküszik, nem érezném a különlegességet.
2010. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!