Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha valamit nagyon megbántál de már nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásról van szó. Veletek volt már ilyen?
2010. okt. 5. 13:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A sport nem megoldás. Azt hittem az lesz. Futás közben arra gondolok, milyen lenne ha itt lenne, mit csinálhat most. ha elmegyek a munkahelye vagy a háza előtt, nem tudok nem oda nézni, pedig azt mondtam törlöm a szívemből.


Nálam nem megy ilyen könnyen a felejtés, és nem jön könnyen új társ.


Kriszta

2010. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kriszta:


Hova lettél Kedves Kérdező?


Hogy vagy?

2010. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

itt vagyok még, de már semmi újat nem tudok hozzáfűzni. Ezt én választottam és már így is marad. Meg kell elégednem a mostani életemmel, mert sokakhoz képest ígyis nagyon jó dolgom van. A múltat ideje lenne lezárnom. Nem is szeretnék már változtatni, csak gyötör a kétség, hogy milyen lenne ha... De már nincs mit tenni.

Neked, kedves Kriszta, nagyon sok szerencsét kívánok, hogy találd meg az igazit és légy boldog!

2010. okt. 7. 10:03
 34/35 anonim ***** válasza:

Értem, akkor nem tudunk meggyőzni. De akkor legalább ne kínozd magad. Erre azt tudom ajánlani, hogy iktass be a pároddal programokat, ami frissíti a kapcsolatot, akkor talán nem gondolsz rá minden pillanatban, de tudom, nehéz. :(



Köszönöm a jó kívánságokat, aranyos vagy. Valóban, 22 évesen nem kellen keseregnem, de nem tudok mit tenni.

2010. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Kedves Lányok,


a minap találkoztam egy sok tapasztalatot birtokló, jó kedélyű hölgyeménnyel.

Amit mondott, az nem kimondottan erre vonatkozott, de bármire rá lehet húzni.

Azt mondta, hogy nem szabad bánkódni a régebbi dolgokon, főként, ha a döntést mi hoztuk.

Mert annak valami oka volt, amiért úgy döntöttünk. Valami miatt a változás mellett döntöttünk, tehát a helyzet tarthatatlan volt, valamely oknál fogva.


Ez nagyon egyszerűen hangzik, mégis mély igazságtartalma van.

Sok szerencsét kívánok.

2010. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!