Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha valamit nagyon megbántál de már nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásról van szó. Veletek volt már ilyen?
2010. okt. 5. 13:02
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
13:19 tényleg nem lehet helyrehozni? Azért nálam kicsit bonyolultabb a helyzet, a helyedben mindent megtennék. Vagy már van valakije?
2010. okt. 5. 13:27
 12/35 anonim ***** válasza:

Nincs senkije. Egyszerűen közölte, hogy hagyjam őt békén, soha többé nem akarja hogy keressem, pedig csak próbáltam megmagyarázni, de elkönyvelt így, nem tudom mit tehetnék már. Várok, várom ,hogy talán idővel elfelejtem. :(


Nagyon tömören nem írod meg nálad mi a helyzet? Nme kell részlet stb ha nem akarod, csak segíteni szeretnék, ahhoz viszont meg kell értenem.

2010. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nálam a helyzet az, hogy a férjemmel külön voltunk egy ideig, válófélben, amikor belépett az életembe a másik. Bár rövid volt a kapcsolat, de nagyon jó. SOha nem éreztem még, hogy ennyire megbecsülnek, szeretnek, megértenek. Aztán visszajött az ex és nagyon sokáig üldözott a szerlmével, könyörgött, igérgetett. Őszinte volt, nagyon megbánta a hibáit, kesz volt helyrehozni. Én megbocsájtottam neki, mert úgy éreztem helyesnek,kötelességemnek tartottam adni még egy esélyt, hiszen igéretet tettem neki, számora eyek a dolgok nagyon fontosak. Azóta a férjemmel jobb mint régen, de még mindig en az igazi. Sokat veszekedünk, és olyankor mindig arra gondolok, hogy mennyivel másabb lenne az életem a másik mellett.
2010. okt. 5. 13:33
 14/35 anonim ***** válasza:

Kriszta:


Értelek. Nálam is ez volt mondhatni, csak házasság nélkül.


Én azt mondom, nem vagy boldog, ha az lennél, nem a másikra gondolnál. Szerintem ebben az esetben a válás a megoldás. Aztán tiszta lappal indítani a másiknál. Elmondani neki, hogy megpróbáltad a férjeddel, próbáltad őt elfelejteni, de nem ment. Elváltál, mert őt szereted.


Szerintem ha nincs azóta senkije, van esélyed,de semmiképp se házasság mellett keresd. Azzal egy életre eláshatod magad előtte.

2010. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Kriszta! Az én helyzetem is hasonló :S :(

Csak nálam mikor kimondtam h szeretem,akkor már nem volt meg a barátom. De ő egy r.ingyónak tart,mert mikor elkezdődött ez az egész kapcsolat akkor még megvolt. Pedig én akartam az akkori barátommal szakítani csak nem tudtam hogyan(az első komoly barátom volt,kicsit féltem is tőle elválni),mikor szakítottam a boldogságom kb 3 hétig tartott,mikor is Ő -aki miatt kiléptem a 4 éves kapcsolatomból-közölte h mi a véleménye rólam :(

Hónapokig nem beszéltünk,és nem találkoztunk,aztán egyszer véletlenül összefutottunk. Több mint egy évig sexpartnerek voltunk. Ha hívott,mentem egyből,mert az a pár óra is csodás volt vele. Velem volt. Egy nap ismét megmondtam neki h én még mindig szeretem,amire ugyanugy reagált mint az első alkalommal :( azóta 1,5 év telt el,és ő megint felvette velem a kapcsolatot. naponta több levelet is irunk egymásnak.... Tudom mire megy ki a játék,és félek h ujra elkövetem ugyanazt a hibát :( Ez egy ördögi kör

2010. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy akarná már, és talán már én se. Szeretem a férjem, de nagyon vágyom arra a bánásmódra, amit a másiktól kaptam. Mostanában elég jól kijövünk a férjemmel, nem hiszem, hogy lenne erőm újrakezdeni midnent. Azóta van közös lakás, sokmidnen összeköt. A másik már nem tudna bizni bennem és szernitem sosem lenne olyan a kapcsolat, mint akkor volt.Elég csúnyán elbántam akkor vele. Ő nagyon komolyan godnolta, el akart venni, imádott. Mára ez megváltozott. Nincs bátorságom kiugrani egy biztos házasságból egy ilyen bizonytalan kapcsolatba.

Bánom, hogy akkor nem másképp döntöttem, de már nem akarok kiszállni.

2010. okt. 5. 13:43
 17/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tipikus félek, és nem teszek semmit a szerelmemért stílus.

Megszokásból lenni a férjeddel, úgy hogy mást szeretsz, csak az autó stb miatt??? Nagy hiba szerintem, de te tudod.


Én úgy gondolom, nagyon nagyon megbántottad, érthető, de ha imádott el akart venni, akkor szeret téged. Te pedig azzal, hogy elválnál bebizonyítanád mennyire szereted.


Hidd el, másként gondolná. Az egy komoly bizonyítéka lenne a szerelmednek.


De nem a mi kezünkben van a sorsod, a tiédben.

2010. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

13:41-es!


Ez azért szemétség. Remélem tudod, hogy kihasznál, annak tudatában, hogy szereted, így úgyis megtehet bármit. Mondd egyszer azt, hogy bocs, de nem. Én szeretlek, nem a szexpartnered akarok lenni. Nézd meg mit lép rá!


SZERINTEM!

2010. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Jahh, Kriszta voltam.
2010. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Kriszta:


Megmutatom, mi az én prolémám, meglátjátok, jóval rosszabb helyzetben vagyok, mint ti. Komolyan. Akkor megértitek, miért tart valószínűleg rib_ncnak és miért gyűlöl, pedig esküszöm, a véletlen műve volt.


Már megírtam itt a gondomat, belinkelem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!