Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elköltözni?

Hogy tudnék elköltözni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, még fősulira járok. Sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy el tudjak költözni. Rengeteg korombeli már egyedül él, a szülei vettek nekik lakást vagy fizetik az albérletüket. Szeretnék én is minél előbb elköltözni, de egyelőre kilátástalannak látom a dolgot. Párom nincs, a barátaim messze laknak. Anyukámmal élek, ő alig van itthon. Ilyen szempontból kicsit olyan mintha egyedül élnék, de mégsem ugyanaz. Anyukám pedig hallani sem akar arról, hogy eladja a házat, amit valahol megértek, de ha eladnánk 2-3 lakást tudnánk venni az árából. Szerintetek van valamilyen megoldás?
2010. okt. 5. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lehet mással is közös albérletben lakni, nem csak egy férfival. Sokakat ismerek, ahol 2-3 lány költözött össze egy lakásba, igy a lakbér sokkal kevesebb egy-egy embernek, mega rezsi is eloszlik. Szóval, ha valaki igazán akar, el tud költözni, csak az nem annyira kényelmes dolog.
2010. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nekem nincs azzal problémám, csak mint írtam a barátnőim messze laknak, de lehet fel is adok egy hirdetést és toborzok lányokat, ahogy sikerül még félretennem egy kis pénzt.
2010. okt. 5. 22:36
 23/23 anonim ***** válasza:
Költöz albérletbe ha anyudnak anyira kell a ház tarsa fenn egyedül élet végéig a kis nyugdijából. Ő akkarta az ő dolga. Hagyd egye meg a saját föztjét.
2010. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!