Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik az anyai szeretet?

Hiányzik az anyai szeretet?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy milyen nemű vagy és hány éves. Ha van kedved írj pár mondatot, szándékosan nem kérdezek rá konkrétabban.
2010. okt. 5. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egy nagyon kicsit.

16L

2010. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Sajnos, semmi jó nem jut eszembe róla. Volt idő, amikor hiányzott. Már nem. Sőt. Köszönöm, inkább nem.

2010. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Igen,nagyon.

Még otthon laktam mindég veszekedtünk az anyámmal,ő nagyon "kemény" asszony,nem igazán mutatta ki soha az érzéseit. Soha nem volt közöttünk az az igazi anya lánya kapcsolat. Mindent megadott nekem és a testvéreimnek ami erejéből tellett,de az igazi szeretet hiányzott,talán azért mert rengeteget kellett dolgoznia.

Ráadásul apám ivott. Most már nekem is van egy lányom,és anyámmal is sokkal jobb a kapcsolat közöttünk.

31/N

2010. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban nyagymamámtól megkaptam, ma már én adom az én lányomnak.
2010. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
-y
2010. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen nagyon hiányzik. :'(

Mióta elköltöztem otthonról, nagyon keveset találkozunk.

Az egész családom hiányzik! Anyámmal jó baráti viszonyt is ápolunk, bármit elmodhatok neki és persze felnőtt fejjel is igénylem a puszikat a simogatás, és "dünnyögést" :)

Sokszor jó volna, ha itt volna mellettem, sokat segítene a megnyugtató szavai a biztatása.

Neki arany szíve van, egyszóval nagyon szeretem .

22/L

2010. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon hiányzik. Másfél éve hunyt el édesanyám.

34/N

2010. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindennél jobban hiányzik!Pár napon belül megszületik a kisbabám,és most még jobban érzem a hiányát.Sajnos 12 éve meghalt apu is és ő is...
2010. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

18 voltam, amikor meghalt.Tudtam, hogy nagyon beteg, ezért az utolsó napokban odafeküdtem mellé, úgy aludtunk.Alig volt ereje, de akkor is ölelt.

Nagyon hiányzik.

Írnék még, de ömlik a könnyem, nem tudok...

2010. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30/N
2010. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!