Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hiányzik annak a...

Szerinted hiányzik annak a személynek a szeretet, akinek még soha nem volt benne része?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze! Emberek vagyunk!
2011. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2011. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan. Az éhség sem megszokás kérdése.
2011. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én nem hiszek abban hogy van olyan akit soha senki nem szeretett....maximum így érzi mert pl. depis, de mindenkit szeret valaki! Egy rokon, barát, kolléga, iskolatárs, tanár, akárki....olyan nincs hogy egy emberrel az égvilágon soha senki ne tegyen jót....ha meg valaki jót tesz valünk, az már a szeretet kifejezési formája.
2011. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az fordulhat elő, hogy azt érzi, valami elképesztően hiányzik az életéből, valami nem stimmel. DE bén el tudom képzelni, hogy mivel nem ismeri azt, milyen szeretve lenni, nem tudja megfogalmzani, nem látja át, hogy az hiányzik neki, sok esetben pedig befogadni sem tudja.
2011. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek szükséglete van a szeretetre. Talán azért érezhetjük néha úgy, hogy valakinek már nincs igénye a szeretetünkre mert annyira megszokta az emberek közömbösségét, hogy falat emelt maga köré. Bizalmatlan az emberekkel de szüksége van a szeretetre.
2011. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy bonyolult dolog. Engem pl. biztos, hogy szeret anyukám, csak soha nem tudta kimutatni. De ő is olyan családban nőtt fel, ahol nem volt szokás ölelkezni, sőt, magázta a szüleit. Ezért valahogy ő se tudja, hogy kellene kezelnie a szeretetet. Úgy fejezte ki, hogy ha csak megemlítettem, hogy valami tetszik, azt megvette, hogy örömet szerezzen. Ezért én a tárgyaim, anyagi dolgaim iránt érzek szeretetet. Lehet az egy kulcstartó vagy egy illatos szappan, egyszerűen boldogság buborék nő a lelkemben, és örülök, hogy van nekem.

Tehát a szeretet, vagy annak hiánya és pótlása ezer meg egy formában megjelenhet.

2011. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bisztos vannak olyan pillanatai amikor igen, de szerintem összeségében elképzelhető hogy valakinek ne hiányozzon...
2011. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barmoknak igen, az élet a valós érzelmek megéléséről szól.

Aki álom képek szeretetére vágyik magára vesen.

2011. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, éppen ezért hiányzik neki!!! Csak neki rövidebb-hosszabb időbe telik, mire megszokja, megszereti a szeretgetést:)
2011. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!