Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy birkóztok meg olyan...

Hogy birkóztok meg olyan családtag elfogadásával, akinek az életével, döntéseivel nem értetek egyet szinte soha?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 20:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Már csak arra vagyok kíváncsi hogy milyen rokoni kapcsolat áll fenn?
2023. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Metionin ***** válasza:
79%

Én csak szimplán nem tartom velük a kapcsolatot.

Bár amiket te írsz, az vihar a biliben, a kérdés elolvasásakor azt hittem olyasmi lesz, hogy az illető pl. üti a gyerekét vagy hitgyülis vagy csalja a házastársát, szóval tényleg gáz dolgok. De ezek, pitiáner véleménykülönbségek, amiknek csak te kerítesz nagy feneket.

2023. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Vele semmi gond nincs, inkabb siman nem kéne mas dolgaival pláne kéretlenül foglalkozni.
2023. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom. Sztm veled van inkább a baj ...
2023. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
85%

Bakker felsoroltál három példát, egyik se egy nagy cucc.

Én pl nem szeretek feketét hordani, sokan meg imádják (juj, ráadásul rockzenét hallgatok), úristen, de sznob vagyok.

Ja, s én meg pont hogy leszarom a nemesfém ékszert, s bizsut hordok, éjszakára meg mindent leveszek, bármiből is van.

Merthogy én praktikus vagyok, s egy nyakláncnak akkor is pont ugyannyi haszna van (díszíti a nyakamat), ha 3000 forint, meg akkor is, ha 300000.

2023. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

“Jézusom, emberek, ott van az elején, hogy "PÉLDÁUL". Hozhatnék még száz, meg száz másik esetet is.

És igen, biztos majd egy 30 ezres városban fogják elrabolni...”


Ott van, hogy például. Egy semmi, vihar a biliben dolog. A többi példád szintén.

A leírásból minimum azt hittem, hogy drogos, nem dolgozik, elhanyagolja magát, vagy a gyerekét, stb. Erre hozol ilyen példákat, hogy taxival megy haza, meg nem szereti a bizsu ékszereket.

Mekkora nehéz problémákkal kell megbirkóznod,hűha.


S a város lakosságának a száma mitől bizonyíték bármire is? Sőt, súgok valamit: nem csak azért mehet taxival valaki, mert attól fél, hogy megtámadják.

2023. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
67%
Nehezen, távoltartom magam tőle amennyire lehet
2023. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Megbirkózni?? Mivel, hogy a saját pénzét arra költi, amire akarja? Azzal, hogy egy átbulizott este után nem akar sétálgatni egyedül nőként a sötétben? Vagy azzal, hogy neki más típusú autók tetszenek, mint neked? Vagy hogy nem szereti a bizsukat? Te hallod egyáltalán magad? Micsoda “problémák”. Az említett rokon helyett már rég el küldtelek volna a fenébe, plusz többet szóba sem állnék veled.
2023. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
helyében*
2023. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Leveltetu ***** válasza:
100%

Nagyanyam 96 evet elt es megvolt az osszes foga....Mert tudta mikor fogja be a szajat es foglalkozzon a sajat dolgaval.


Neked szerintem mar 5-6 fogad biztos hianyzik...


Ha meg nem akkor fog, csak szolj bele mas dolgaba.

2023. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!