Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy birkóztok meg olyan...

Hogy birkóztok meg olyan családtag elfogadásával, akinek az életével, döntéseivel nem értetek egyet szinte soha?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 20:09
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

És az a gond, hogy ha hangot adok az egyet nem értésnek, bunkón válaszol vissza.


Például most pénteken taxival ment haza egy baráti buliból, én meg mondtam neki, hogy miért nem gyalog ment, kisváros, nincs távolság, meg nem is Chicagoban élünk, hogy ne lehessen egyedül sétálni sötétedés után 10 percet. Hát ő nem fog nőként az éjszaka közepén egyedül sétálgatni a mínuszban, szélben, esőben, nem az az 1700 forint vágja földhöz, amit kifizet taxira. Mondtam, hogy pedig mozognia kéne kicsit, erre közölte, hogy nekem meg kicsit be kéne fogni a pofámat...

2023. febr. 5. 20:12
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

"erre közölte, hogy nekem meg kicsit be kéne fogni a pofámat..."


Igaza van. Ne foglalkozz mások életével, nem a te dolgod.

2023. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%
Nem bírkózok meg, nem fogadom el és kész.
2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Az egyetlen amivel neked itt meg kellene birkóznod, az a nagy pofád. Te fizetted a taxit? Nem? Akkor semmi közöd hozzá. Próbáld ki, hogy nem ugatsz bele mások dolgába. Hidd el, hogy sokkal kevésbé lesz stresszes az életed.
2023. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Nem a te dolgod. Nagyon is igaza volt,hogy nem sétált.
2023. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ezt a kontrollmániás életpályamodellt nem kellene folytatnod. Nem kérdezte a véleményed. Miért okoskodsz? Zavar, hogy egy felnőtt embernek saját, szabad akarata van? Veled van gond, sajnos. Hozott minta lehet.
2023. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos a hiba a te készülékedben van. Nem kell semmit elfogadnod, egyszerűen foglalkozz a saját dolgoddal.
2023. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%
Ha igaz a sztori: ha az éjszaka közepén valaki - látva, hogy nő és egyedül van - megtámadja, kirabolja, netán megerőszakolja, akkor azt vágnád a képébe, hogy mit keresett éjszaka egyedül az utcán, ugye?
2023. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

#8 Igen, pontosan az ilyen nagyokosok szoktak ezekkel dobálózni.


De most tényleg, neked mi közöd hozzá? Jól tette, hogy hívott egy taxit. Nem a te dolgod.

2023. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%

"Mondtam, hogy pedig mozognia kéne kicsit"

Te buli után, az éjszaka közepén szoktál mozogni?

2023. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!